Gün Umudun Aynasında - İmdat Gönülal - Karina Yayınevi

9786258440935
%
25
İndirim
30.00 TL
40.00 TL
Temin Edilebilir
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Gün Umudun Aynasında Ürün Açıklaması

Şair-Yazar İmdat Gönülal, “Gün Umudun Aynasında” isimli kitabında, yaşam hikâyesini anlatırken şiir kitaplarındaki ustalığını, dilini ve doğallığını bu kitabına da yansıtmış. Belki de çoğumuzun yazmayı bırak, diline bile alamayacağı “yaşanmışlığını” o denli doğallığıyla kitabına yansıtmış ki âdeta toplumsal adaletsizliği, yoksulluğu ve haksızlıkları yaratanların yüzüne bir zemheri ayazı gibi çarpmış. 
Zaman zaman şiirlerini de serpiştirdiği kitabında; tam anlamıyla gerek bireysel gerekse toplumsal sahipsizliğin, acımasızlığın insanın boğazında nasıl koca bir yumruk gibi durduğunu yalın hâliyle aktarmış. 
Kitabın başında; yeni yazmaya başlamış acemi bir kalemmiş, düşüncesine kapılacaksınız belki, ama kitabın ilerleyen sayfalarında şiirlerinde olduğu gibi nasıl da devleştiğini göreceksiniz.  
Şairler, yazarlar ve diğer tüm sanatçılar olarak, tüm yaşanmışlıklarımızı sanatımızla topluma sunarsak, toplumsal öğretmenliğin duvarına da bir tuğla koymuş oluruz. Bu anlamda; Şair-Yazar Gönülal’ın çabasını çok değerli buluyor ve mutlaka okunması gereken bir kitap olarak düşünüyorum.
Dostum Gönülal; daha nice kitaplarla bizlere duygularını ve düşüncelerini aktarman dileğimle…

Marka
Karina Yayınevi
Yazar
İmdat Gönülal
Sayfa
88Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2022

Gün Umudun Aynasında Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı