Bir Ömür Ki Neye Vermeli - Ercan Petekkaya - Cinius Yayınları

%
30
İNDİRİM
9786257335034
%
30
İndirim
140.00 TL
98.00 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

“Benim amacım, gerçek bir yaşam öyküsü yazmak değil, ben sadece gerçek yolunda edindiğim sayısız tecrübemi anlatmak niyetindeyim.” diyordu Gandhi öz yaşam öyküsünde tüm yaşam öyküsü romanlarına da atıf yaparcasına.

Her ne kadar zor ve dolambaçlı bir yol olsa da bir insanı en iyi kendisi anlatabilir ve kendini anlatabilmek gösterilebilecek en büyük cesarettir. Kendisini olduğu gibi samimi, apaçık yürekle yazmış bir Veteriner Hekim Dr. Ercan Petekkaya.

Ama bu kitap bir veteriner hekimlik anıları kitabı değil. “Bir Ömür Ki Neye Vermeli” adından da anlaşılacağı üzere bir ömrün yansımaları, yaşanmışlıkları ve bunlardan süzülen deneyimin bir oya gibi adım adım işlenişinin hikayesi.

İmkansızlıklarla, zorluklarla, çok çalışmakla, başarı ve en çok da umutla örülü bir ömrün romanını okumak ve satır aralarındaki “sen de yapabilirsin” motivasyonunu hayatınıza geçirmek istiyorsanız; “Bir Ömür Ki Neye Vermeli” size yol arkadaşı olacak.

Bu bir yol hikayesi...
Bir hayata konuk olabileceğiniz, her satırında kendinizden bulacağınız tanıdık yansımalarla birlikte yürüyebileceğiniz bir yol bu ve okudukça kendinize, yapacaklarınıza ve bunların hepsinin inanmanıza bağlı olduğuna sizi götüren, en sonunda da kendinize.

Öyleyse: Yolculuğa başlamaya hazır mısınız?

Ceylan Hazinedar, Editör

Marka:
Cinius Yayınları
Yazar:
Ercan Petekkaya
Sayfa:
536 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
16.00x23.00 cm
Basım Yılı:
Ocak 2021