Zihinsel Şifa - Muhammed Bozdağ - Pozitif Yayınları

%
30
İNDİRİM
9786057531353
%
30
İndirim
28.00 TL
19.60 TL
9 adet stokta Hızlı Gönderi!
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

Beyni, zihni, hafızayı, ruh hâlini güçlendirip gerilimleri aşmanın maddi, psikolojik ve manevi yöntemlerini açıklıyor?Zihinsel Şifa... Öğrenci, çalışan, ev hanımı, yaşlı, genç; koşturan, unutan, gerilen, üzülen, öfkelenen, kaygılanan herkese kendi kendine yardım yöntemleri sunuyor.

Yorulan beyin nasıl beslenir ve beynin kimyası nasıl onarılır? Hafıza, düşünme ve öğrenme gücü nasıl arttırılır??Stres nasıl azaltılır??Beynin pilini bitiren düşünce çarpıklıkları nasıl giderilir??Kaygı, öfke, suçluluk, değersizlik gibi yı kıcı duyguların kaynağı nasıl kurutulur??Zorba, sahtekâr, pazarlıkçı, paranoyak gibi dengesiz kişilerle ilişkiler nasıl stressiz yönetilir??Ölüm, kaza, ayrılık, işsizlik gibi ağır stresler, manevi yollarla nasıl aşılır?

Düşünce ve öğrenme hızınız mı yavaşladı??Zorluklara tahammül gücünüz mü azaldı??Sırf yediğiniz yağın türünün beyninizin çalışma hızını bin kat artırabileceğini biliyor musunuz??Ya uykusuzluğun veya susuzluğun beyninize etkisi??Beynimizi nasıl besleyip, koruyup, verimli yönetebileceğimizi bize okullarda öğretmiyorlar.

Bilimle maneviyatı, psikolojiyle biyolojiyi birleştiren, her ortalama zihnin kavrayıp uygulayabileceği işe yarar kendi kendine yardım ilkeleri... Beynimiz ihmale gelmez.

Marka:
Pozitif Yayınları
Yazar:
Muhammed Bozdağ
Sayfa:
298 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Ekim 2020