Zaman Yönetimi - Necdet Karasevda - Halk Kitabevi

9786256669109
%
40
İndirim
150,00 TL
250,00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 30TL

300TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Zaman Yönetimi - Necdet Karasevda - Halk Kitabevi

Zaman; paradan, maldan ya da diğer kıt kaynaklardan farklı olarak geri getirilemeyen, yenilenemeyen ve satın alınamayan en değerli hazinemizdir. Hayatımızın dokusunu örerken, zamanın nasıl akıp gittiğini bazen hayretle izleriz. Günler birbirini kovalar, yapılacaklar listesi kabarır, işler bitmek bilmez ve zaman adeta parmaklarımızın arasından kayıp gider. İşte tam da bu noktada, zamanı doğru yönetmenin önemi ortaya çıkar.
Zaman yönetimi sadece iş hayatında değil, aynı zamanda kişisel yaşamımızda da bize fayda sağlar. Doğru zaman yönetimiyle işlerimizi daha verimli hale getirebilir, sevdiklerimize daha fazla zaman ayırabiliriz. Ancak zaman yönetimi, sadece bir takvim düzenlemesi yapmakla sınırlı değildir. Önceliklerimizi belirlemek, zamanı etkin bir şekilde kullanmak ve stresi azaltmak da zaman yönetiminin önemli unsurları arasındadır.
Yazar ve Kişisel Gelişim Profesyoneli Necdet Karasevdanın samimi ve anlaşılır diliyle kaleme aldığı “-Kişisel Gelişim Teknikleri Işığında- Zaman Yönetimi adlı bu kitapta, zamanın doğasını derinlemesine keşfedecek, farklı kültürlerin zaman algısını inceleyecek ve kişisel zaman yönetimi konusunda pratik ipuçları görebileceksiniz. Ayrıca, yapılan hataların analiz edilip nasıl düzeltilebileceği ve motivasyonun arttırılması için kullanılabilecek özel teknikler sizleri bekliyor olacaktır. Zamanı etkili bir şekilde kullanmanın stratejilerine odaklanarak günlük yaşamınızda zaman yönetimi tekniklerini uygulamak için ne tür adımlar atacağınızı bulabileceksiniz.
Bu heyecan verici yolculukta Necdet Karasevda, sizleri zamanı birlikte yöneterek hayatı daha anlamlı kılma yolunda adımlar atmaya, daha fazla zaman kazanmaya, stres seviyelerinizi azaltmaya, yaşam kalitenizi artırmaya ve mutlu bir yaşamın kapılarını aralamaya davet ediyor.

Sayfa
240Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
Mayıs 2024
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler