Zaman Taşı - Rüzgar Hoşgör - Özlem Yayınevi

9786257977807
%
30
İndirim
17.50 TL
25.00 TL
Temin Edilebilir
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Zaman Taşı Ürün Açıklaması

Rüzgâr, Uzay ve Tuğra gittikleri müzede; fanusun içindeki siyah göktaşını incelerken; hızla yanlarına gelen Kara Şimşekin fanusa çarpmasıyla içindeki göktaşı dışarı fırladı.

Kara Şimşek, göktaşını havada kapmasıyla birlikte hepsi bir anda zaman tünelinin içine girdiler.

Zaman tüneli içinde sırasıyla; Dinozorlar Çağına, Mustafa Kemalin başlattığı Kurtuluş Savaşına, Korsanlar Diyarına ve gelecek zamanda; 2045te Bir Güne gittiler. Gittikleri yerlerde; heyecan, korku ve macera... dolu olaylarla karşılaştılar...

Üç Kafadar ile Kara Şimşekin zaman tüneli içinde yaşadıkları; heyecan, korku ve macera dolu yolculuğu, bu kitapla okumaya hazır mısınız!...

Bugüne kadar dinlediği ve izlediği; masal, öykü, film gibi fantastik anlatım ve objelere hayal gücünü de katarak yeni anlatımlara imza attı.

Bu kitapta yer alan fantastik olayların bir bölümünü 2. sınıfta iken yazdı. Ailesinin desteğiyle ilk kitabını yayınlamış oldu.

Dördüncü sınıfa geldiğinde yazdıklarını daha da geliştirerek ciddi anlamda bir kitaba dönüştürdü.

Kitabı okuyan editör, “İlkokul 4. sınıf olan Rüzgâr çok güzel bir anlatımla kendinden büyüklere taş çıkarırcasına yazmıştır.

Rüzgâr, okul öncesinde başladığı Nar Kolejinin 4. Sınıfında eğitim öğretimini sürdürmektedir. Aynı zamanda eskirim sporu yapmaktadır.

Marka
Özlem Yayınevi
Yazar
Rüzgar Hoşgör
Sayfa
48Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
16.00x24.00cm
Basım Yılı
2022

Zaman Taşı Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı