Yolculuk Senin - Göksu Tumaç - Sola Unitas

%20 İndirim
9786256974845
%
20
İndirim
98.40 TL
123.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
300TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

Yolculuk Senin Ürün Açıklaması

Hayatım, ideal bedenine kavuşmak isteyen kadınlarla çalışarak geçti.  Kadınlar için güzellik baskısının ne kadar ağır olduğunu gördüm. Özellikle ayrılık ve benzeri travmalar sonrasında, o ideal bedene kavuşunca her şeyin harika olacağını düşünüyoruz. Ben de düşündüm; yüzde on iki yağ oranı, incecik bir belle, kendimi yolunmuş bir tavuk gibi hissederken buldum. O zaman anladım ki, konu öz-değer ve hepimiz için bunun başka bir yolu olmalı!
Elinizde tuttuğunuz bu kitap, içinde antrenman örnekleri, beslenme bakış açıları ve kendimize derinlemesine bakabileceğimiz farkındalık bölümleri olan bir yol haritası. Tüyleri yolunmuş bir tavuk gibi hissediyorsan; bil ki yalnız değilsin: Kız kardeşlerin var ve onlar da kendilerini birçok kez aynı yerde buldular. Onlar da aynı baskıyı zaman zaman hissettiler.
Kadın olmak, hayatı güzelleştirmek, yaratmak, üretmek başlı başına bir süper güç. Biraz sevgi, şefkat, az da badem yağının çıkaramayacağı tüy yoktur. Ve sen rengarenk tüyleriyle bir Anka kuşuna dönüştüğünde bil ki seni yolunmuş bir tavuk gibi hissettiren her şeye ve herkese teşekkür edeceksin. Harika görünmeye de hissetmeye de layıksın, her zaman her hâlinle güzelsin ama daha iyisine dönüşmek istersen, yolculuk senin, ben de eşlik etmeye hazırım, hoş geldin!

Marka
Sola Unitas
Yazar
Göksu Tumaç
Sayfa
192Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
Ağustos 2023

Yolculuk Senin Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı