Yok Oluş 2078 - Mehmet Esat Halaçoğlu - Gece Kitaplığı

%
30
İNDİRİM
9786257268011
%
30
İndirim
18.00 TL
12.60 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı ile peşin ya da taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

Bilgi çağında yaşadığımız bu dönemler, bilgiye ulaşmanın bir tuşla çok kolay olduğunu biliyoruz. Tüm dünyada devam eden; şiddet, afet ve salgın hastalıkların yanı sıra, dünyamızı tehdit eden dünya dışı güçlere karşı da bilinçli ve sağduyulu yaklaşmamız gerektiğini bilmeliyiz. Evet, dünyamızın dışında yaşayan, adına uzaylı dediğimiz varlıklar var ve onlar da insanlar gibi faydalı ve faydasız diyebileceğimiz çeşitlilikte. Ben buna inanıyorum. İnandığımı ve hissettiklerimi kaleme alarak, geçmişte yaşanan benzer olayları da göz önünde tutup bu romanı oluşturdum.

Nereye sürükleniyoruz hiç düşündünüz mü? Gelişen teknoloji ve insan ruhunun önüne geçemediği arzuları birçok gerçeği görmemizi engelliyor. İnançlar ve bu inançları kullanarak insanları yönlendiren bir mekanizma, bizlerin gerçekleri görmememiz için üstünü örtüyor. “Biz döviz, altın, borsa, enflasyon gibi hususları düşünürken dünya nereye gidiyor, dünyada yaşanan felaketlerin sebebi ne olabilir” sorularını sormuyoruz bile. Savaşlar neden çıkıyor, doğal afetler neden arttı, mevsimler nasıl çıldırdı, bir yıldız, gerçekten dünya yörüngesinde mi? Bunların önüne geçen kişisel ve dünyevi kazançlar ne yazık ki o gün geldiğinde hiçbir işe yaramayacak. İnançsal düşünerek kadere razı olmak ya da bilimi kullanarak bir kurtuluş senaryosu yazmak…

Yok Oluş 2078 adlı romanımı yazma evresi, 2017’de başlayıp, 2019 Temmuz ayında bitti. Bir yayınevinin 2019’da düzenlemiş olduğu roman yarışmasına katıldım. Değerlendirme 2020 Ağustos ayında bitti ve romanım finale kaldı. 2019’da biten kitabı yayınlatma fırsatı ancak bu vakitten sonra oluştu.

Yok Oluş 2078, olabilecek bir akışın romanlaştırılmış kurgusudur. Buradaki okuyacaklarınızın belli bir kanıtı olmamakla birlikte, olması muhtemel bir yolculuğa çıkaracak sizi.

Tercih artık sizin…

Marka:
Gece Kitaplığı
Yazar:
Mehmet Esat Halaçoğlu
Sayfa:
107 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Ekim 2020