Yıldızlar Arası Dinlenme Tesisi - Elif İşleyen - Portakal Kitap

%
25
İNDİRİM
9789752468627
%
25
İndirim
29.50 TL
22.13 TL
1 adet stokta Hızlı Gönderi!
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı ile peşin ya da taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

Yıldızlar arası seyahat acentasına sahip bir uzaylı, yakınından bile geçmesinin yasak olduğu Dünyaya zorunlu iniş yapar. Hem de bu defa Amerikada değil, Türkiyede, Üsküdarın şirin evlerinin arasında, Kuzguncukta buluruz onu. 
 
Hikâye bu ya, uzaylı Voxynin akıbeti sırf payını başkası yemesin diye yıllarca sevmediği halde Ezine peyniri yiyebilecek kadar bencil olan Fulyanın insafına kalır. Kariyer planlamasında dünyayı kurtarmak olmasa da iş başa düşmüştür. Tek işi magazin programları izlemek olan ekürisi Melek, yakışıklı prensi Arslan, soğuk bilim insanı Yetkin Tokel ve şark kurnazı Feyyazla NASAya karşı yarışırlar. İşin içine bir de oğlunun mürüvvetini Dünyanın sonundan önce görmek isteyen bir anne girince olaylar halay başına kadar uzanır. 
 
Peki Dünyayı kurtarmak mümkün müdür? Bir avuç mahalleli NASAdan daha hızlı olabilir mi? En önemlisi milli mademiz bor konusunda en yetkili merci olan ve kül yutmazlığıyla nam salan Hamdi Beyi ikna edebilecekler midir?
 
Sevgisinin sağlamasını yapma fırsatını bulup bocalayan Fulya ve birbirinden renkli ama sıradan ekibiyle insanlığın akıbeti ne olacaktır?
 
Sıcacık ve bol kahkahalarla dolu bu kitapta kendinizden parçalar bulacaksınız!

Ve üzgünüz, bu kitaptan sonra mahallenizdeki arsaya bakarken bir uzay gemisi görmeyi umacaksınız. 

 

Marka:
Portakal Kitap
Yazar:
Elif İşleyen
Sayfa:
320 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Ekim 2020