Yaş Kuşaklarının Rekreasyon Etkinliklerine Bakışı - M. Onur Ak - Nobel Bilimsel Eserler

%
10
İNDİRİM
9786257258470
%
10
İndirim
20.00 TL
18.00 TL
1 adet stokta Hızlı Gönderi!
Kampanya Bilgisi

- 75TL ve Üzeri Kargo Bedava

- 200TL ve Üzeri 10 Kitap Hediye

Ödeme Bilgisi
Kapıda Ödeme

Yaş Kuşaklarının Rekreasyon Etkinliklerine Bakışı - M. Onur Ak - Nobel Bilimsel Eserler Açıklaması

Her yaş kuşağı, yaşadığı dönem içerisinde dünyada meydana gelen değişmelerin sonuçlarını olumlu ve olumsuz şekilde görmüştür. Bu değişimlerin bireylerde yarattığı sonuçlar her yaş kuşağını farklı şekilde etkilemiştir. Farklı zamanlarda doğan ve yaşanılan devrin farklılıkları ile yetişen kuşak üyeleri, hayatı ele alış biçimlerinden aile hayatlarına, eğitim döneminden iş hayatına, tüketim alışkanlıklarından teknolojiyi kullanmalarına varıncaya kadar çok çeşitli konularda farklı özelliklere sahiptirler. Farklı yaş kuşaklarına ait bireylerin serbest zamanlarında icra ettikleri etkinlikler de bu kapsamda farklılık göstermektedir.

Günümüzde giderek karmaşık bir hâl alan hayat maratonunda, özellikle çalışan insanlar için serbest zaman faaliyetlerine katılmak bir anlamda zorunluluk olarak görülmektedir. Bu zorunluluk, hem çalışan kişi hem de iş yeri yönetimi adına olumlu sonuçlar doğurmaktadır. Rekreatif faaliyetlerle kendine güveni artan kişinin, işindeki verim artışı sağlanacak ve bu verim artışının iş yerine faydalı sonuçları olacaktır.

Bu çalışma, X ve Y yaş kuşakları arasında tercih edilen rekreasyon faaliyetlerini incelemek, kuşaklar arasındaki karakteristik farklılıkların serbest zaman etkinliklerinin seçimine yansımalarını ortaya koymak adına yapılmıştır.

Yazar:
Sayfa:
112 Sayfa
Kağıt:
1. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.50 cm
Basım Yılı:
Ekim 2020
Barkod:
9786257258470

Yaş Kuşaklarının Rekreasyon Etkinliklerine Bakışı - M. Onur Ak - Nobel Bilimsel Eserler Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Ürünü beğendiniz mi?

Diğer müşterilerinde karar vermesine yardımcı olun.

Yorum Yap