Yaratıcılık Kürü - Jacob Nordby - Sola Unitas

%20 İndirim
9786256974678
%
20
İndirim
117,60 TL
147,00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 40TL

400TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Yaratıcılık Kürü - Jacob Nordby - Sola Unitas

Jacob Nordby’nin kaleme aldığı Yaratıcılık Kürü, yaratıcılığın hayatımıza nasıl pozitif etkileri olduğunu anlatan bir kitaptır. Çağımızın en büyük problemlerinden biri olan stres, kaygı ve mutsuzluğun, yaratıcılık yoluyla nasıl azaltılabileceğini okuyucuya göstermektedir.
Kitapta, yaratıcılık ve özgünlüğün gücüyle öz benliğimize ulaşarak, kişisel ve toplumsal hayatta başarılı olmanın yolları vurgulanmaktadır. İçsel potansiyelimizi dışa vurmak için yaratıcılığın kullanımını özendirirken, bu alanda yapabileceğimiz farklı aktiviteleri ve egzersizleri de sunmaktadır.
Yazar Jacob Nordby, yaşadığı kişisel zorluklar ve yaratıcılığının kendisine işaret ettiği yolu, okuyucuya aktarıyor. Sanatın gücüne dair örnekleriyle, okuyucunun yaratıcı potansiyelini ortaya çıkarmasına yardımcı oluyor. Yaratmanın, düşüncelerimizi temizleyip zihnimizi odaklama yeteneğine sahip bir meditasyon olduğunu belirtiyor.
Bu kitap, yaratıcılığın hayatımızda nasıl bir kulvar açabileceğini ve mutluluğu nasıl oluşturabileceğimizi anlatan cesaret ve ilham verici bir rehberdir. Yaratıcılık, gerçeklikten kaçış değil, gerçekliği daha iyi anlamaya, kontrol altına almaya yardımcı bir araçtır. Yaratıcılığın şifalı gücünü hayatımıza aktarmak için ideal bir kılavuz kitap olan Yaratıcılık Kürü, hayatınızı değiştirecek ustalıklı bir eserdir.

Marka
Yazar
Sayfa
168Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
Ağustos 2023
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler