Yalan Üç Ayaklıdır - Gülten Dayıoğlu - Altın Kitaplar

%20 İndirim
9789752113220
%
20
İndirim
43.20 TL
54.00 TL
3 adet stokta!
Maksimum 1 adet satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
300TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

Yalan Üç Ayaklıdır Ürün Açıklaması

Gelincik Dizisi; köy, kasaba ve kentlerde, başta okul olmak üzere, değişik ortamlarda çocukların yaşadığı çocukça serüvenleri içeriyor.
Gerek resimleri gerekse sayfa tasarımıyla oldukça farklı ve özenli bir çalışmanın ürünü olan dizi, eğitsel nitelikli kısa öykülerden oluşuyor. İlköğretim 3. sınıf öğrencilerine hem okuma zevki ve alışkanlığı edindirmede, hem de okuma hızını geliştirmede yararlı olduğu için dizi, okullarda yaygın olarak okutuluyor. Dizideki öykülerde pek çok farklı tema ve kavram işleniyor. Tüm bunlar çocuğa kuru öğütler şeklinde verilmek yerine, yaş düzeylerine, dil dağarcıklarına uygun serüvenler eşliğinde, sezdirme yoluyla aktarılıyor.
Bu dizide yer alan Yaşanmış Hayvan Öyküleri hayvanseverlerden derlenen yaşanmış olaylarla örülmüştür. Bu öyküler, çocuklarda doğa ve hayvan sevgisi oluştururken, bir yandan da hayvanlarla kurulacak ilişkilerde gözetilmesi gereken kuralları vurguluyor. Yazar Gülten Dayıoğlu’nun değişik yerlerde yayımlanmış öykülerinin bir araya getirilmesiyle daha da zenginleşen dizideki kitap
sayısı on yediye çıkarılmıştır.

Marka
Altın Kitaplar
Yazar
Gülten Dayıoğlu
Sayfa
64Sayfa
Kağıt
1. HamurKağıt
Boyut
12.00x19.50cm
Basım Yılı
Mart 2016

Yalan Üç Ayaklıdır Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı