Vahşi Bir Büyü - Allison Saft - Nemesis Kitap

9786256947740
%
35
İndirim
129.03 TL
198.50 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi
350TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

Vahşi Bir Büyü - Allison Saft - Nemesis Kitap

“Yaratıcı, romantik ve sarhoş edici. Vahşi Bir Büyü, ustalıkla katmanlandırılmış dünyası ve olağanüstü karakterleriyle gençlik fantezi türünün pırlantası olmuş.”
-Amanda Foody, Ace of Shades kitabının yazarı


 
Margaret Welty, yaşayan son efsanevi yaratığı gördüğünde, Yarımay Avı’nın yakında başlayacağını anlar. Bu yaratığı öldürebilen kişi ün ve para kazanacak, kadim bir büyülü sırrın kilidini açacaktır. Margaret kasabadaki en iyi keskin nişancı olsa da bir simyacıya ihtiyacı vardır.

Weston Winters henüz bir simyacı değildir. Girdiği her çıraklıktan kovulmuştur ve son şansı, Usta Weltynin onu yanına almasına bağlıdır. Wes, Welty Malikânesine vardığında Margaret ile karşılaşır. Margaret istemeyerek de olsa onun kalmasına izin verir ancak bir şartı vardır: Wes onunla beraber ava katılmak zorundadır.

Her ne kadar beklenmedik bir ekip olsalar da çok geçmeden aralarında bir çekim oluşur. Av yaklaştıkça tansiyon yükselir ve Margaret ile Wes avı kazanmanın anahtarı olabilecek kara büyüyü ortaya çıkarır; tabii av boyunca hayatta kalabilirlerse.

Allison Saft, Vahşi Bir Büyü’de, yoğun bir atmosfere sahip fantastik bir dünya kuruyor ve ölümcül bir av karşısında sizi can alıcı bir aşk hikâyesine çekiyor.

Yazar
Sayfa
440Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
Ekim 2023
Kategori:
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler