Uyan ve Yaşa! - Dorothea Brande - Dharma Yayınları

9786055598822
%
69
İndirim
10.00 TL
32.00 TL
son 2 adet stokta!
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Uyan ve Yaşa! Ürün Açıklaması

Uyan ve Yaşa! - Dorothea Brande - Dharma Yayınları

Sadece basit bir cümle kullanarak, başarınızı sabote etmekten kurtulun. Ya size hayatınızı tersine çevirecek olan altı kelimelik basit bir formül vaat edilseydi? Bunun gerçek olduğuna inanır mıydınız? Peki, dener miydiniz? İşte burada...

Başarısız olmak imkansızmış gibi harekete geç...

Sihirli anahtar Uyan ve Yaşanın kalbinde...

Bugüne kadar basılmış olan en ikna edici kişisel gelişim kitaplarından biri ve çağdaşları olan Napoleon Hill ve Dale Carnegiein kitaplarının popülerliğiyle rekabet ediyor.

Yazar Dorothea Brande, girişimci bir Chicagolu gazeteci. Birçok insanda Başarısızlık İsteği olduğunu fark edip; istediğimizi elde etmektense, aşağılanmaktan korkmayı tercih ettiğimiz konusunda ısrar etti. Bu yüzden, tutku ve korku çarpıştığında, sonuç olarak korku baskın geliyor. Kitap, başarısız olmak imkansızmış gibi harekete geçerek, bu korku tepkisinin nasıl aradan çıkarılacağını ve asıl yaşamamız gereken hayatı izlemenin yollarını gösteriyor.

Brande Uyan Ve Yaşayı 1936da bastığında, kitap bir milyon kopya satarak, hızla popülerliğe yükseldi. O kadar çok beğeni aldı ki sonunda sinema ekranına kadar, hem de bir müzikal olarak yolunu bulan, yegane zihin gücü felsefesi oldu. On yıllardır baskısı tükenmişti ama şimdi yeniden keşfedilerek baskıya hazırlandı.

Fazlasıyla mantıklı ve pratik.
-New York Times Kitap Eleştirisi-

Yaşam için basit ve kullanılabilir bir teknik... Yapmak istediğim şey, bütün arkadaşlarımın yakasına yapışıp, Uyan ve Yaşa demek.
-Jean Starr Untermeyer-
(Tanıtım Bülteninden)
Marka
Dharma Yayınları
Yazar
Dorothea Brande
Sayfa
144Sayfa
Kağıt
2.HamurKağıt
Boyut
13.50x19.00cm
Basım Yılı
2013

Uyan ve Yaşa! Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı