Usta Bir Şifacının Kadim Sırları - Clint G. Rogers - Destek Yayınları

9786254419164
%
40
İndirim
88.45 TL 132.00 TL
Ekstra İndirimli Ürün
79.20 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Usta Bir Şifacının Kadim Sırları Ürün Açıklaması

Hayatınızı Değiştirecek Olan Kadim Sırları KEŞFEDİN

Bir üniversite araştırmacısının ABD’den çıkıp, Himalayalara kadar giden ve Buda’nın özel hekimi ile başlayan kadim şifa silsilesindeki sırları keşfetme yolculuğuna katılın.
Himalayalardaki büyük şifacılar, binlerce yıl boyunca; fiziksel rahatsızlık, fizyolojik hastalık ve ruhsal problem tedavisi için kullanılan bu güçlü şifa bilimini incelemişler. Doğal şifa yöntemlerinin en etkili olanları, kadim belgelere kaydedilmiş. Şimdi ise bu çığır açıcı, gerçek hayat hikâyesinde, Efsanevi Usta Şifacı Dr. Naram, yazarın tanıklığında çeşitli şifa sırlarını açıklamaktadır.
Bu kitapta keşfedeceğiniz sırlar, hayatınızı tamamen değiştirecektir.

Dr. Naram’ı tanırım, hayatımı kurtarmıştı. Bu kitap, birçok “aydınlanmış” aziz kişi tarafından kutsanmıştır ve onların kutsamalarındaki güç, siz çalıştıkça size de ulaşacaktır. Hangi dinden ya da eğitimden olursanız olun, kendinizi şimdi fiziksel, zihinsel, duygusal veya ruhsal olarak bulunduğunuz noktadan daha yükseğe taşımak isterseniz bu kitap sizin için bir kılavuz, “muhteşem yeni geleceğiniz”e açılan gizli kapının kilidini açacak olan gizli bir söz ya da sihirli anahtar olacaktır.

– Swami Omkar Das Ji Maharaj, Nirmohi Akhada silsilesinin 1008 Mahamandaleshwar Master’ı
Bu kitap bir armağandır. Bu dünyada sevdiğim herkesin ve bütün insanların okumasını isterim. Ebedi bilgelik içeriyor ve zamanla kanıtlanmış ev reçetelerinin İncil’i niteliğinde...

– Dr. Aditi Govitrikar, Harvard mezunu doktor ve Supermodel Dünya Güzeli

Bütün iyi dileklerim ve dualarım bu kitabın üzerinde ve bu kitabı okuyacak olan milyonlarca kişinin hayatına derin şifa, mutluluk ve zihin huzuru gelecektir.
– Ven. Thupten Ngodup, 14. Dalai Lama Cenapları

Marka
Destek Yayınları
Yazar
Clint G. Rogers
Sayfa
328Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
15.50x23.00cm
Basım Yılı
Mayıs 2023

Usta Bir Şifacının Kadim Sırları Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı