Uluslararası Lojistik - Orhan Küçük - Detay Yayıncılık - Akademik Kitaplar

9786055437886
%
10
İndirim
45.00 TL
50.00 TL
Stokta yok
Favori listesine ekle
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Uluslararası Lojistik Ürün Açıklaması

Ulaşım ve iletişimde meydana gelen iyileşmeler, beraberinde, üretim miktarının artması, farklı pazarlara alıcı ve satıcı olarak girebilmenin kolaylaşması ve müşteri memnuniyetinin ön plana çıkması, teslimat, sipariş stok vb. uygulamaların önemini artırmış, bunun sonucunda lojistik sektörü hızla gelişmiş ve genişlemiştir.

Lojistikte yaşanan bu gelişmelere paralel olarak uluslararası lojistikte de önemli aşamalar kat edilmiştir. Piyasaların bu beklentileri, bilimsel olarak da lojistiğin incelenmesini zorunlu kılmakta, bilimsel alt yapı konusunda çalışmalar yapılmaktadır. Üniversitelerde lojistik bölümleri açılmakta, lojistik dersleri farklı programların müfredatına girmektedir.

Bu çalışma üniversitelerde Uluslararası Lojistik adıyla okutulan derslerde kaynak kitap olarak kullanılmak üzere hazırlanmıştır. Bu nedenle genel kabul görmüş müfredat ve bilimsel gereklilikler göz önünde bulundurularak konular ve sıralama belirlenmiştir. Eser ayrıca lojistik konusu ile ilgilenenlere, reel sektör temsilcilerine ve araştırmacılara da hitap edecek şekilde, derli toplu, rahat okunabilir ve kolay anlaşılabilir bir üslupla sunulmuştur.

Marka
Detay Yayıncılık - Akademik Kitaplar
Yazar
Orhan Küçük
Sayfa
222Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
16.00x24.00cm
Basım Yılı
Mayıs 2012

Uluslararası Lojistik Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı