Türkiye’nin Ağaçları - Gülnar Önay - Mandolin Yayınları

%
25
İNDİRİM
9789751029874
%
25
İndirim
30.00 TL
22.50 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı ile peşin ya da taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

Ağaçlar gezegenimizin en yaşlı ve en değerli canlıları. Yaşamımızı onlara borçluyuz, onlar sayesinde nefes alıyor ve birçok gereksinimimiz için onlardan yararlanıyoruz.

Bize yaşam verdikleri gibi görüntüleri ve eşsiz meyveleriyle de besleniyoruz. Peki bu değerli varlıkların nasıl oluştuklarını, nasıl beslendiklerini ya da dünyanın hangi bölgelerinden geldiklerini merak etmiyor musunuz? Gölgesinde oturduğunuz, dallarında sallandığınız, meyveleri ile serinlediğiniz ağacın hangi ağaç olduğunu bilmek istemez misiniz?

Doğayı seven, ağaçları tanımak ve onlarla iletişim kurmak isteyen her yaştaki meraklı kâşifler için yazılan bu başlangıç kitabı, ağaçlarla olan yolculuğunuzda rehberiniz olacak...

Yazarımız Tim Davisin kitaba özel çizimleriyle, çocukların doğayı tanıması için çok farklı, özel bir kitap…

Gülnar Önay: İstanbulda Urart ve Arkeon sanat galerilerini yönetti. 1996 yılında Bodruma yerleşip bahçeleri ve bahçe çalışmalarını aktaran kitaplar yazdı, çeviriler yaptı. Çeşitli gazetelerde makaleleri yayımlandı. Bir süre Radikal gazetesinin Cumartesi ekinde yazdı. (2005-2006) Ev ve Bahçe dergisinde de sürekli yazıları yayımlanan yazar, çalışmalarına Bodrumun bir köyünde bahçesi ve küçük serasında devam etmektedir.

Marka:
Mandolin Yayınları
Yazar:
Gülnar Önay
Sayfa:
96 Sayfa
Kağıt:
Kuşe Kağıt
Boyut:
19.00x24.50 cm
Basım Yılı:
Ekim 2010