Türkçe Açıklamalı Fransızca Dilbilgisi - V. Doğan Günay - Papatya Bilim

9786059594905
%
15
İndirim
140.25 TL
165.00 TL
1 adet stokta!
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Ürün Açıklaması

Türkçe Açıklamalı Fransızca Dilbilgisi - V. Doğan Günay - Papatya Bilim

Geçmişten geleceğe Fransızca her zaman bilim dili, diplomasi dili ve kültür dili olarak var olmuştur ve var olacaktır. Bu kitap, Fransızca öğrenmeye başlayacak olan veya öğrenmeyi sürdürmekte olan bireyler için hazırlanmış kapsamlı bir yardımcı kaynak niteliğindedir; hem Fransızca öğrenenler için hem de Fransızca eğitim öğretim yapan kurumlardaki öğrenciler için hazırlanmıştır.

Bu kitabı Fransızcaya yeni başlayanların kullanabileceği gibi, belli bir aşamayı kat etmiş kişiler de bilgilerini ilerletmek ve pekiştirmek için kullanabilir. Çünkü kitap içerisinde ele alınan konular geniş bir çerçevede ele alınmıştır.

Kitapta Fransızca dilbilgisinin her yanına değinilmiştir; kurallar oldukça yalın açıklanmış ve yapılan her açıklama için anlaşılabilir örnekler verilmiştir. Kısacası, Fransızca dilbilgisi için gerekli olan tüm bilgiler adım adım öğrenme metodolojisi yaklaşımıyla derli toplu okuyucuya sunulmuştur. Örnekler verilirken de en işlevsel ve öğretici olabilecekler seçilmeye çalışılmıştır. Örneklerin, Fransızca konuşulacak bir ortamda kullanabileceği türden tümceler olması arzulanmıştır.
Marka
Karışık Yayınlar
Yazar
Komisyon
Sayfa
474Sayfa
Kağıt
1.HamurKağıt
Boyut
16.00x24.00cm
Basım Yılı
2022

Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı