Tuhaf Şeyler Dolabı - Şener Şükrü Yiğitler - Uçan At Yayınları

%20 İndirim
9786257556262
%
20
İndirim
116.00 TL
145.00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 30TL

300TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Tuhaf Şeyler Dolabı - Şener Şükrü Yiğitler - Uçan At Yayınları

İster inanın ister inanmayın bu kitap, bir karpuzun içinde dünyaya gelen çocuğun bıraktığı karpuz çekirdeklerinden doğdu!.. 

Tuhaf Şeyler Dolabının çekmecelerinde garip, ilginç, komik ve hayret verici öyküler saklı. Mahallenin en kısa çocuğunun yeryüzünün en uzun tahtabacağıyla canciğer arkadaşlığı. Şarkılar ve türküler söyleyerek yaşayıp giden şen şakrak bir köy halkı. Gündüzleri bakkal, geceleri canavar avcısı Selim Amcanın herkesten sakladığı büyük sırrı. Bunlar ve daha fazlası, bu kitabın acayiplikler, gülünçlükler ve olağanüstülüklerle dolu sayfalarında ... 
Şener Şükrü Yiğitler gerçek ile gerçeküstü arasında yolculuğa çıkan neşeli kahramanlarla dünyaya uzaktan bakmayı öneriyor size. Bu duyguyu yaşamanın bir anlamı olmalı: Edebiyat, yaşadığımız gerçeklikten daha yukarıda bir anlam evrenine çıkarır okuru. Bize bu duyguyu yaşatan ise edebiyatın gücüdür. Tuhaf Şeyler Dolabını okuyunca çocuk edebiyatımızın iyi bir örneği olduğunu fark etmeniz kolay olacak ve büyüyünce de tekrar okumak isteyeceksiniz bu kitabı. Çünkü iyi edebiyatın yaş sınırı yoktur.
Mustafa Ruhi Şirin

Sayfa
96Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
12.50x19.50cm
Basım Yılı
Mart 2024
Kategori:
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler