Tonguç Akademi TYT Konu Özetli Kimya Soru Bankası

9786254221187
89.00 TL
3 adet stokta!
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Tonguç Akademi TYT Konu Özetli Kimya Soru Bankası Ürün Açıklaması

Tonguç Akademi TYT Konu Özetli Kimya Soru Bankası

Sevgili Gençler;

Youtube’de KİMYA ADASI ders kanalı olarak sizlerin kimya dersini sevmenizi sağlamak ve kimya dersindeki eksiklerinizi gidermek için uğraş verdiğim video ders anlatımı çalışmalarını daha da etkili hale getirebilmek adına ‘KONU ÖZETLİ TYT SORU BANKASI’ kitabını hazırladım.

Bildiğiniz gibi, üniversiteye girişteki ilk basamak temel yetenek testidir.

Bu sınavda karşılaşma ihtimaliniz olan tüm kimya kazanımlarını kitaptaki sorularda bulacaksınız. Özellikle seviye atlamanız, bilmediklerinizi öğrenebilmeniz için tüm soruların açıklamalı çözümlerini kitaptaki karekodları okutarak ulaşabileceksiniz. Çünkü genelde yapamadığınız soruları etrafınızda soramayınca ilgili kazanım da maalesef öğrenilemiyor ve böylece gelişim de kaydedilemiyor. İşte bu kitap bu problemi ortadan kaldıracaktır.

Ayrıca testlerin yanında ilgili konu ile bağlantılı soru özetleri bulunmaktadır. Bu sayede kitap ile netlerinizi yükseltecek, hayallerinize ulaşmak adına önemli engelleri de aşacaksınız. Sevgili Gençler; hepinize bol kimya netli günler ve iyi çalışmalar dilerim. Umarım yüzünüzdeki gülücükler Avogadro sabiti kadar çok olur.

Arkadaşlar; Bu kitapla birlikte bilmenin keyfini ve rahatlığını sonuna kadar yaşayacağınıza inanıyorum. Çalışmalarınızda sizlere yürekten başarılar diliyorum.

Yolunuz, bahtınız açık olsun. faydalı ve verimli olması arzusuyla...

Türü: Konu Özetli Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 208

Soru Sayısı: 1339
Marka
Tonguç Akademi
Yazar
Komisyon
Sayfa
208Sayfa
Kağıt
1.HamurKağıt
Boyut
19.50x27.50cm
Basım Yılı
2022

Tonguç Akademi TYT Konu Özetli Kimya Soru Bankası Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı