Titana Saldırı Cilt 9 - Hajime İsayama - Gerekli Şeyler Yayıncılık

%
35
İNDİRİM
9786059141376
%
35
İndirim
24.00 TL
15.60 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

Titana Saldırı, Hajime Isayama tarafından yazılan/çizilen bir manga serisidir. Seri Kodanshanın Bessatsu Shonen Magazin adlı aylık manga dergisinde 9 Eylül 2009 tarihinde yayınlanmaya başlamıştır ve şuana kadar 15 manga kitabı (tankobon) çıkmıştır. Shiganshina bölgesinde yaşayan Eren Yeager ailesi ile burada yaşamaktadır. 100 yıl kadar önce ortaya çıkan Titanlar nedeniyle insanlar dıştan içe doğru Maria Duvarı, Rose Duvarı ve Sina Duvarı denilen yüksek duvarlar ve bu duvarlar içine kurulan şehirlerde yaşamaktadırlar. 100 yıldır Titanların saldırısına uğramayan insanların hayatı bir gün 60 metrelik Muazzam Titanın (Colossus Titan) ortaya çıkmasıyla tamamen değişir. Bulunduğu duvara Muazzam Titan tarafından gedik açılan Erenin yaşadığı bölge diğer devlerce istilaya uğrar. Bu istila sırasında annesi gözleri önünde bir titan tarafından yenilen ve tahliye olmayı başaran Eren en yakın arkadaşı Armin Arlert ve üvey kız kardeşi Mikasa Ackermanın yanında bütün Titanları öldürme yemini eder, üçü beraber bu hedef uğruna askere katılırlar.

Serideki şehirler Almanyada ki Nördlingen şehriyle benzeşmektedir. Hajime İsayama tarafından ilk olarak 65 sayfalık bir one-shot olarak çizilen seri 2009da serileştirildi. Bundan sonra birkaç tane daha spin-off seriye ve Attack on Titan: Before the Fall isimli light novele ilham olan seri Japonyada 2014de en çok satan seri olmuştur. Manga 65. sayıya ulaşmış ve hala devam etmektedir...

Live-Action Filmi İlk 2011de duyurulan ve sonra birkaç kez ertelenen bir live-action film şuanda çekim aşamasındadır. Filmi Shinji Higuchi yönetmektedir.

En sonunda, erenler dişi titanı yakalamayı başarır. Ancak, tam o sırada duvarın içinde uyuyan yeni bir bilmece ile karşılaşırlar ve tüm bu karmaşanın içinde rose duvarının yıkıldığı haberi gelir.

Marka:
Gerekli Şeyler Yayıncılık
Yazar:
Hajime İsayama
Sayfa:
192 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
12.00x18.00 cm
Basım Yılı:
Nisan 2021