Terapi Günlüğü - Kolektif - Halk Kitabevi

9786258147988
%
40
İndirim
270.00 TL
450.00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 30TL

300TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Terapi Günlüğü - Kolektif - Halk Kitabevi

Sizi bekleyen bir yıl boyunca içsel bir keşif yolculuğuna çıkın!

‘Motivasyonel Terapi Günlüğü, her güne özel motivasyon dolu sözlerle, derin düşünce sorularıyla ve günlük yazma etkinlikleriyle içsel bir dönüşüme adım atmanıza rehberlik edecek. Bu günlük, duygusal refahınızı artırmak, motivasyonunuzu yükseltmek, hedeflerinizi belirlemek ve kişisel gelişiminizi desteklemek için tasarlandı.

Her bir gün, içsel bir keşif ve büyüme fırsatı sunuyor. Motivasyonel sözlerle güne başlayarak, günlük yazma etkinlikleriyle duygusal ifade ve düşünce düzenleme becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Motivasyonel Terapi Günlüğü, günlük yaşamın karmaşası içinde duygusal bir denge bulmanızı sağlamak için sizinle birlikte.

“Terapi Günlüğü” ile başladığınız her gün, kendi gücünüzü keşfetmenin, pozitif bir bakış açısı geliştirmenin ve yaşamın tadını çıkarmanın bir adımı olacak. Günlük yaşamın telaşı arasında içsel bir yolculuğa çıkın ve her günü daha bilinçli, motive ve pozitif bir şekilde yaşamanın keyfini çıkarın.

Hayatınızı anlam dolu kılacak bir rehberlik aracı olarak, “Terapi Günlüğü” sizleri içsel bir keşif yolculuğuna davet ediyor.

İyi keşifler! Yüksek kalite ivory kağıt üzerine 2 renk baskı yapılarak, sert kapaklı ciltli olarak hazırlanan “Terapi Günlüğü”, 7’den 77’ye herkesin elinin altında bulunması gereken ve sevdikleriniz için muhteşem bir hediye seçeneğidir.

Yazar
Sayfa
368Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
17.00x24.00cm
Basım Yılı
Mart 2024
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler