Tabutumdan Bakarken - Ramazan Atlen - Herdem Kitap

9786258297096
%
30
İndirim
35.00 TL
50.00 TL
Temin Edilebilir
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Tabutumdan Bakarken Ürün Açıklaması

Hayatta her an, her şey olabilir ve hiçbir şey göru¨ndu¨ğu¨ gibi olmayabilir…

Söz konusu “insan” olduğunda tehlikenin bir adım geriden mi yoksa kilometrelerce öteden mi geleceğini asla kestiremezsiniz. Orhan Pamuk’a çok benzeyen bir adam tarafından dolandırılabilir, geçmişinizi gizlemek için zor kararlar verebilir, bu¨yu¨k ikramiyeyi kazandığınızı en yakınlarınızdan bile gizleyebilir, eşinizin sizi aldattığını öğrenebilir, masumiyetle suç arasındaki incecik çizgide dans edebilir, bizzat kendi cinayetinizi çözebilir ve hatta çözdu¨ğu¨nu¨z cinayeti kimseyle paylaşmamayı tercih edebilirsiniz.

Özel Dedektif Hu¨seyin Kalander ile tanışın. Elinizde tuttuğunuz kitabın içindeki yedi öyku¨de kendisi kimi zaman başrolde, kimi zaman geri planda karşınıza çıkacak. Ramazan Atlen’in kendine has u¨slubuyla ustalıkla kurguladığı bu öyku¨lerde, karmaşık insan ruhunun derinliklerine inecek ve gördu¨klerinize şaşıracaksınız. “Tabutumdan Bakarken” su¨ru¨kleyici anlatımı ve hayata dair incelikli sorgulamalarıyla bir ilk kitaptan fazlasını vaat ediyor.

-Emel Aslan-

Ramazan Atlen’in öyku¨lerinin başarısının sırrı, içerdiği muammayı sonuna kadar korumasının yanı sıra ipuçlarını da satır aralarına serpiştirerek her iyi polisiye yazarı gibi okura bir tu¨r meydan okumasında yatıyor.

Açık, anlaşılır ve akıcı bir dille kaleme alınmış, temponun asla du¨şmediği, bir sonraki cu¨mleyi okuma merakının su¨rekli arttığı bu öyku¨leri zevkle okuyacaksınız.

-Gencoy Su¨mer

Marka
Herdem Kitap
Yazar
Ramazan Atlen
Sayfa
164Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2022

Tabutumdan Bakarken Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı