Suyun Altındaki Çiftlik - Helen Peters - Artemis Yayınları

%20 İndirim
9786053048114
%
20
İndirim
100.00 TL
125.00 TL
3 adet stokta!
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Suyun Altındaki Çiftlik Ürün Açıklaması

Suyun Altındaki Çiftlik - Helen Peters - Artemis Yayınları

Hannahnın çiftliği bu kez yeni bir tehditle karşı karşıya! Clayhill Çiftliğini sular altında bırakmak isteyen su şirketine karşı Hannah ve arkadaşları başarılı olabilecek mi?

Clayhill Çiftliği nadir bitkiler, hayvanlar ve asırlık ağaçların olduğu doğa harikası bir çiftliktir. Üstelik nesillere dayanan köklü bir tarihi de var. Ancak su şirketi Aqua, tam da bu çiftliğin olduğu yerde bir baraj gölü kurmaya karar verir. Hem de sırf kâr etmek için tüm bu doğal yaşamı ve çiftliğin köklü tarihini hiçe sayarak… Hannah çiftliği kurtarmak için elinden ne geliyorsa yapmaya hazır. Peki oynayacakları okul tiyatrosu aradığı çözüm yolu olabilecek mi?
Gizli Kümes Tiyatrosunun merakla beklenen devam kitabı Suyun Altındaki Çiftlik, etkileyici ve mizah dolu diliyle oldukça eğlenceli bir hikâye.

Ödüllü yazar Helen Petersin merakla beklenen romanı Suyun Altındaki Çiftlik okurlarıyla buluşuyor. Çok sevilen Gizli Kümes Tiyatrosu romanının devam serisi olan Suyun Altındaki Çiftlikte heyecan, eğlence ve mücadele kaldığı yerden devam ediyor. Çiftlikte sorunlar bu kez çok daha ciddi; bir su şirketi baraj gölü yapmak için çiftliği adeta yok etmek istiyor. Ancak Hannah ve arkadaşları buna izin vermemeye kararlı. Doğa sevgisi ve tiyatronun gücünü sonuna kadar hissedeceğiniz bu macerada sizler de Clayhill Çiftliğini kurtarmaya var mısınız?

Aile, dostluk ve kır yaşamının sıcaklığıyla okurlarını kucaklayan Suyun Altındaki Çiftliki okurken hiç bitmesin isteyeceksiniz.
Marka
Artemis Yayınları
Yazar
Komisyon
Sayfa
312Sayfa
Kağıt
2.HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2023

Suyun Altındaki Çiftlik Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı