Son İyi Şeyler - Ahmet Kekeç - Muhit Kitap

%
26
İNDİRİM
9786257674010
%
26
İndirim
20.00 TL
14.80 TL
5 adet stokta Hızlı Gönderi!
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

Öne atılmaktan korkmayan, kalemi ve kelimeleriyle çarpışan Türk edebiyatının önemli isimlerinden Ahmet Kekeç’in bütün eserleri Muhit Kitap’ta.

Sade bir anlatım, edebiyat zevkini kelimelerde ve kendine has imlâsıyla okuyucuya yansıtan Son İyi Şeyler, Ahmet Kekeç’in ilk kitabıdır. Muhit Kitap gazeteciliğinin yanında güçlü bir edebiyat görgüsüne sahip Ahmet Kekeç’in kitaplarını okuyucuyla buluşturmanın haklı sevincini yaşıyor.

Dün annemin mezarına gittim Kar yağıyordu garip, direnme yetisini yitiriyor insan, gerçekte direnmek, karşı koymak, bir şeyin oluşuna alışır alışmaz bitiyor, biten ne çok şey var böyle, sözgelimi, eski sokakların yerinde bütünüyle ıssız, karanlık geçitler var şimdi, artık alıştığımızdan olacak, değişikliğin ayırdına bile varamıyoruz, yadırgamıyoruz da. Bize ait olmaktan çıkıyor zaten eski yapılar, eski sokaklar, kagir evlerden hiçbiri şimdi yok. bir zamanlar taşlıklarda, kafes aklarında, beton avlularda oynayan çocuklar, şimdi geniş balkonlarda oturuyorlar, topaçlı, mileli çocuklar da çoktan tükendi...

Marka:
Yazar:
Ahmet Kekeç
Sayfa:
84 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Şubat 2021