Sırat-ı Müstakim’de Rehberlerimiz - Doğan Taşçı - Gülnar Yayınları

9786256369238
%
25
İndirim
71.25 TL
95.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Sırat-ı Müstakim’de Rehberlerimiz Ürün Açıklaması

Sırat-ı müstakimde hareket eden herkes aynı şekilde yol almıyor. İnsanların bu yolda giderken şartları bir değildir. Kimi insanların yaratılışı, fıtratı, aile çevresi, kültürü imanı, ibadeti ve ahlâkı diğerlerinden daha iyi, daha mükemmel iken, bazılarınınki ise daha zayıftır. Dolayısıyla sırat-ı müstakimde yol alanlar için de kendiliğinden, doğal bir yarış vardır. Bizler bu işin farkında olursak, o zaman en önde olabilmek için nelere dikkat etmemiz gerektiğini bilir ve öyle davranırız. İşte “Sırat-ı Müstakimde Yarışanlar “ kitabımda bu yarışı kazananların nasıl kazandıklarından bahsetmeye çalışacağım. Allah bizleri bu uğurda muvaffak olan bahtiyar kullarından eylesin! (Âmin) 
Sırat-ı Müstakimde Yarışanlar kitabımda bu yolda yürürken Kur’an-ı Kerime ve Sünnete göre nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıklamaya çalıştım.
 Sırat-ı Müstakimde Rehberlerimiz  kitabımda bize her yönüyle örnek olan ve Allah tarafından gönderilen Peygamberlerin,  sırat-ı müstakimde hareket ederken bizlere mübarek hayatlarıyla Rehber oluşlarını  anlatmaya çalıştım.
 Sırat-ı Müstakimde İz Bırakanlar  kitabımda ise, sahabelerin ve daha sonraki dönemlerde İslam’a hizmet eden mübarek zâtların sıratı müstakimde örnek olan hayatlarıyla geride bıraktıkları izleri  ifade etmeye çalıştım. Böylece birbirini tamamlayan üç kitap Allah’ın tevfik ve inayetiyle hazırlanmış oldu. 

Marka
Gülnar Yayınları
Yazar
Doğan Taşçı
Sayfa
234Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2022

Sırat-ı Müstakim’de Rehberlerimiz Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı