Sır Koyucuları: Düğün - Erkan Orhan - Kumran Yayınları

9786258429039
%
25
İndirim
63.75 TL
85.00 TL
Temin Edilebilir
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Sır Koyucuları: Düğün Ürün Açıklaması

“Her gözyaşı kendi acısının kokusunu bırakır.”

Kadim zamanlardan beri büyük bir sırrın koruyucuları olan şövalyeler bilge Guanın liderliğinde toplanırlar. Diyari kaosa sürükleyecek olan bu sırrın peşinde olan zamanın karanlık güçleri sırrı ele geçirmek için harekete geçerler.

Sır koruyucularının aldığı karar karanlık güçleri bertaraf etmede yetersiz kalır ve sır  koruyucularını tehlikeli karar almaktan başka yol bırakmaz.

Bilge Guan yaklaşan büyük yıkımın ancak kutsal düğün ile bertaraf edileceğini düşündüğünden sır koruyucularını bu düğünün gerçekleşmesi için seferber eder. Fakat hesaba katmadığı bir güç herşeyi altüst eder. Büyücü Gaapın karanlık gözleri koruyucuların kulaklarına  iblisin şarkılarını fısıldarlar.

Diyar halklarının dilden dile fısıltılar şeklinde aktardığı sırrı birkaç yaşlı münzeviden başka kimse bilmemektedir. İnsanoğlunun yazgısını altüst edecek bu sırrı korumak için  münzeviler sır koruyucuları ile temasa geçerler. Ama büyücü Gaapın gazabından kurtulamazlar.

 Fantastik dünyanın büyüsünü sevenlerin severek okuyacağı Sır Koruyucuları okuruna beklentinin çok üstünde   heyecan sunuyor.

Marka
Kumran Yayınları
Yazar
Erkan Orhan
Sayfa
400Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2022

Sır Koyucuları: Düğün Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı