Seneca ile Kahvaltı - David Fideler - Serenad Yayınevi

%
30
İNDİRİM
9786057388940
%
30
İndirim
65.00 TL
45.50 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Kampanya Bilgisi

- 99TL ve Üzeri Kargo Bedava

Ödeme Bilgisi
Kapıda Ödeme

Seneca ile Kahvaltı - David Fideler - Serenad Yayınevi Açıklaması

Seneca ile Kahvaltı - David Fideler - Serenad Yayınevi

Zihin kendini iyileştirmektense, kendini eğlendirmeyi tercih eder, felsefeyi gerçekten bir tedaviyken bir oyalanmaya dönüştürür.

Roma İmparatorluğu’nun en etkili felsefesi olan Stoacılık, öngörülemeyen bir dünya karşısında, karakterimizi güçlendirmek için canlandırıcı ve halen geçerliliğini koruyan etkili yollar sunar. Stoa geleneğinin en yetenekli ve insancıl yazarı olarak geniş çapta tanınan Seneca, özgürlük ve bizim için anlamlı olan bir amaçla yaşamayı öğretiyor.

Yakın bir arkadaşına yazdığı yüzden fazla mektubu içeren en kalıcı çalışması, zorluklarla nasıl başa çıkılacağının yol haritasını, “keder, kaygı ve öfkenin üstesinden nasıl gelineceği, aksiliklerin nasıl büyüme fırsatlarına dönüştürüleceği ve arkadaşlığın gerçek doğasını tanımanın hayatımıza katacağı zenginliklerin neler olduğu” sorularına derin bir öngörü ile verdiği zamansız cevaplarıyla çiziyor.
Seneca ile Kahvaltı kitabında filozof David Fideler, Seneca’nın eserlerini, hayatın içinden pratiklerle inceliyor ve fikirlerini aşırı basitleştirmeden kaçınarak, anlaşılır bir şekilde açıklıyor. Stoacı felsefenin izinde, günlük ritüellerin keyifli yanlarını keşfettiğinizde, hayatınızın nasıl değiştiğine inanamayacaksınız.
Yazar:
Sayfa:
280 Sayfa
Kağıt:
2.Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.50 cm
Barkod:
9786057388940

Seneca ile Kahvaltı - David Fideler - Serenad Yayınevi Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Ürünü beğendiniz mi?

Diğer müşterilerinde karar vermesine yardımcı olun.

Yorum Yap