Sen Yokken Yine Yanlış Yaptım - French Oje - Okuyan Us Yayınları

9786055134525
%
50
İndirim
84,25 TL
168,50 TL
3 adet stokta!
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 40TL

400TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Sen Yokken Yine Yanlış Yaptım - French Oje - Okuyan Us Yayınları

Gelmiş geçmiş en gerçek roman karakteri Renda geri döndü!

Keşke Ben Uyurken Gitseydinde merakta bıraktığı her konuyla ve yine sakarlıklarıyla, saflıklarıyla, komiklikleriyle, kararsızlıklarıyla, kötü kararlarıyla, kurnazlığıyla, iyiliğiyle, satıcılığıyla, özlediğiniz özlemediğiniz herşeyiyle…

Yine herşeyi tüm samimiyetiyle anlatırken, geri kalanlar da Rendayı yalanlayıp, bizi yine kime inanacağımızı şaşıracak hale getirecek. Selim ile neler oldu? Bertandan ne haber? Eee yeni biri var mı?

Şimdi işler biraz daha karışık. Gitmek iyi fikir değilmiş kimse için meğer. Dönünce her şey, herkes yerinde olmuyor ve kimse kimseyi beklemiyor.

Rendayı okumak, akşam kimse yokken sahildeki boş şezlonglarda kendinle baş başa kalmak, aynaya bakıp söyleyeceklerinin provasını yapmak, araba hızlı hızlı giderken camdan elini çıkarıp rüzgarı hissetmek, yazın esen balkonda oturmak, anlatınca rahatlayacağın için daha fazla içinde tutamamak, yazıp rahatlamak, sabahki şarkı falında gününün geri kalanını güzelleştirecek şarkıyı tutmak, telefona uzun uzun bakınca hiç gelmeyen mesajın geleceğine inanmak gibi. Rendayı okumak, kendi içine dönmek, kendini sorgulamak, kendinle dalga geçmek, kendini her şeye rağmen çok sevmek sanki.

Sen de biliyorsun.
Ve aramızda kalsın ama, Renda sensin.
Ve müjde, Renda geri döndü.

Yazar
Sayfa
316Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
14.00x21.00cm
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler