Sağlıkta Son Trendler - Nilüfer Köylüoğlu - Akademisyen Kitabevi

9786257409544
%
5
İndirim
475.00 TL
500.00 TL
Temin Edilebilir
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Sağlıkta Son Trendler Ürün Açıklaması

Saygıdeğer okuyucular,
Her şeyden önce size teşekkür etmek istiyorum, bilgi çağında, bilgiden yoksun, bilgiden uzak işini yapadurmak yerine, sağlık alanındaki inovasyon, teknoloji ve yapay zeka kulvarlarındaki merakınız ve hekimseniz hastanıza en doğru tanıyı koyup, en doğru tedaviyi vermek gayesi yada alan uzmanı iseniz de bu alanlarda gelişime inanarak okumayı seçtiğiniz, konfor alanınızı bozmayı kabul ettiğiniz için.

Bu kitapta sağlığımızın geleceğinin büyük bir kısmını oluşturacak olan, sağlığın son trendlerini sunduk. Geleceğin hekimlik ve sağlık anlayışındaki son gelişmeleri, literatür desteği ile bilimin getirdiği sarsıcı etkiler ve gelecek perspektifini en güncel bilgiler ışığında bu kitapta bulacaksınız.

Sağlıkta son trendlerin yaygınlaştırılması adına tıbbi gelişmeleri ilerletmek adına yaptığımız bu çalışmada, alanında uzman ve deneyim sahibi yazar arkadaşlarımıza da koydukları katkı, emek ve zor dönemdeki çalışmaları nedeniyle çok teşekkür ediyorum.

Hepinizin duymuş olduğunu düşündüğüm bir hikaye var: ‘’Deniz Yıldız’ının Hikayesi’’. Bu hikaye, karaya vuran deniz yıldızlarını, okyanusa tek tek üşenmeden büyük bir azim ve sabırla atan bir insanın vermiş olduğu mücadeleyi anlatmaktadır. Bu hikayedeki insanın soranlara vermiş olduğu cevap gibi, yazarlar ve editörler olarak, umuyorum bizim için deniz yıldızı olan okuyucularımızın sağlığın geleceğine bakışlarını, bu kitap sonrası değiştirebiliriz.

Ümidimiz; hekimlerimizin inovatif ve kreatif yönlerini daha da ortaya çıkaran bir ekosistemde farklı disiplinlerden gelen uzmanlar ile multidisipliner çalışma kültürünü ve AR-GE bilincini toplumumuza kazandırarak en kısa sürede prototipler, ürünler çıkartmak ve bunların akademik çıktıları ile ülkemiz sağlık ekosistemini daha da ileri yükseltmektir. Kitabımız Covid 19 Pandemisi döneminde yazılmıştır. Kitabımızı, böylesine zorlu bir dönemde, bıkmadan, usanmadan, canla başla çalışan tüm sağlık çalışanlarına ithaf ediyoruz. Serimizin devamını daha çok okuyucuya ulaştırmak dileğimizle. Okyanusta buluşmak üzere,
Keyifli okumalar.

Marka
Akademisyen Kitabevi
Yazar
Nilüfer Köylüoğlu
Sayfa
712Sayfa
Kağıt
1. HamurKağıt
Boyut
16.00x24.00cm
Basım Yılı
2021

Sağlıkta Son Trendler Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı