Rüyamdaki Aşklarım... - Hasan Ertekin - Tilki Kitap

%
33
İNDİRİM
9786257190671
%
33
İndirim
50.00 TL
33.50 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

Akif, uyuduktan sonra rüya görmeye başlar. Rüyasında Helin, Cennet`in elinden tutar ve Akif`in yanına götürür. Akif, elini uzatır. Cennet, elini tutar. Helin, Akif`e `Sana sabırlı olman gerektiğini ve bu sabırla rüyandaki aşkına kavuşacağını söylemiştim,` der. Akif, Helin`e `Sen de Cennet de benim rüyamdaki aşklarımsınız,` der ve uykudan uyanır.

Siz değerli okurlarım, bu kitabı elinize alıp kapağını açtığınız zaman lütfen içeri giriniz. Her mutluluğun, her vuslatın ve yaşanan her güzel şeyin sabırla olacağını göreceksiniz. Gerçek aşkı bulmuş fakat kavuşamamış iki gencin sabrı, hasta olan kişinin iyileşmek için sabırlı olması, bir babanın çocuğunu sabırla büyütmesi, iki kişinin iş kurup birbirlerine karşı sabırlı olması, anne ve babaya karşı sabırlı olunması, bir kardeşin abiye abinin de kardeşe karşı sabırlı olması, çalışılan yerde işverene karşı sabırlı olunması ve yapılan iş ne olursa olsun, hangi meslek olursa olsun sabırla yapılması güzelliklerle sonuçlanacaktır. Yani benim bu romanda anlattığım sabrın ne denli önemli olduğudur.

Kendimi tanıtayım sizlere. Ben 1967`de Bingöl Karlıova`da dünyaya geldim. Ortaokul ve lise eğitimimi Bingöl Karlıova`da yaptım. Daha sonra bir yıl turizm ve otelcilik okudum ancak bazı sebeplerden dolayı eğitimime ara vermek zorunda kaldım. Askerlik vazifemi yaptıktan sonra evlendim ve 3 çocuk babasıyım. İstanbul`da 13-14 yıl esnaflık yaptım ve sonrasında Antalya`ya yerleştim. Şu an Antalya Manavgat`ta turizm işiyle hayatımı devam ettirmekteyim.

Marka:
Tilki Kitap
Yazar:
Hasan Ertekin
Sayfa:
472 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x19.50 cm
Basım Yılı:
Şubat 2021