Renk Tangosu - Nilüfer Al - Cinius Yayınları

%
35
İNDİRİM
9786257335720
%
35
İndirim
70.00 TL
45.50 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

“Duvarların uçuk rengi, tavandan sarkan çıplak ampulün yaydığı soluk ışıkla belirsizdi. Hiçbir eşya yoktu. Kız on dokuz yaşlarında gözüküyordu ve çıplaktı. Saçları omuzlarından aşağı sarkmış ve göğüslerini örtmüştü. Beyaz teni odanın loşluğunda belirsizdi. Üşümüş gibi omuzları öne eğilmiş, kolları çıplak bedenini örtmek ister gibi önünde birleşmişti. Ağlayamayacak kadar şaşkın ve korkmuş görünüyordu. Bacakları birbirine sıkıca birleşmişti. Çok utandığı belliydi.”

İnsanın üzerinde suç teşkil edecek bir nesne bulunduğunda, o insan gerçekten suçlu mudur? Güven duygusunun sınırı nasıl çizilir? İnsanı değersizleştiren algıya dayanamamak, irade zayıflığı mıdır?

Dedektif Kemal, aldığı dosyaları çözümleme savaşı verirken, kendi iç savaşından hiç kaçamıyordu. Başka dosyalara daha gerçekçi bakarken, Şenay’ın intiharıyla ilgili oluşan iç kavgası, tüm duygusal ve düşünsel çatışmaların acımasızlığıyla yaşamına çörekleniyordu.

Fabrika yangınında hayatını kaybeden Fahir Berka ve yedi çalışanının ölümü kaza mıydı? Yoksa arkasında saklı bir gizemin anahtarı mıydı?

Olay kahramanları organik boya üretecekleri Kerela bitkisinin peşindedir ama farklı hesaplaşmalar; ihanetlerin, kaçınılmaz ihtirasın, kin ve ego savaşlarının arasındadır.

İstanbul ve Bali arasına uzanmış, olaylar zincirinin kırılma noktasında, dosyaya dahil olan Dedektif Kemal ve sokak ressamı Neco nerelere uzanacaklardı?


Annemin Kızı kitabının yazarı Nilüfer Aldan sürükleyici bir roman daha. Renk Tangosu , okuyucularını yangınla başlayan gizemli bir olayın çözümlenmesinin merakıyla ilgi çekici karakterlerin yaş amma tanıklık ettiriyor.

İyi okumalar…

Marka:
Cinius Yayınları
Yazar:
Nilüfer Al
Sayfa:
460 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.00x19.50 cm
Basım Yılı:
Mart 2021