Psikoperest - Erkan Çifte - İkinci Adam Yayınları

%
25
İNDİRİM
9786257347457
%
25
İndirim
25.00 TL
18.75 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

Bu kitap 21. Yüzyılın dijitalleşen dünyası karşısında psikolojini düzeltebilmeniz için dünyada ilk kez ele alınan;
-Nano duygu ağı farkındalığı
-Nöromorfik işleme
-Rekreatif Simülasyon
-Vaggusal Denge

Gibi yaşamınıza etki edecek “4 temel psikolojik farkındalık” öğreticisini açıklamakta ve diğer insanların hayatlarına etkili dokunuşlar yapmanızı sağlayacak. “6 gelecek simülasyon” becerisini size aktarmaktadır.

Şu an kendini mutsuz hisseden insanların en büyük sorunu, kitapta aktarılan bu öğretileri hiç bilmeden ve öğrenme olmadan hayatlarına devam etmek zorunda kalmalarıdır. Sıradan kişisel gelişim kitaplarında bahsedilen, şunu yapmayın, bunu yapın, gibi klsaik önerilerin çok dışında tasarlanmış olan bu kitap, tavsiyeler içinde boğulmadan, hayatınıza çok kolay alabileceğiniz “dijital dünyaya uyumlu psikolojik gerçeklilikleri” siz değerli okurlarına sunmaktadır.

Bu kitabın okuyucuları aynı zamanda gelecek tüm nesilleri kapsayan DPFA (Dijital Psikolojik Farkındalık Ayrıcalığı) elde ederek kitaptaki öğretileri çocuklara ve gençlere öğretme sorumluluğunu alacaklardır. Özellikle kitaptaki öğretilerden “bilinçli karşılık” ve “aktif fayda” simülasyonlarına katkı sağlayarak yaşamlarına dokundukları herkesi mutluluğa daha hazır hale getirebileceklerdir.

“Psikolojini Geleceğe Hazırla”

Marka:
İkinci Adam Yayınları
Yazar:
Erkan Çifte
Sayfa:
140 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x19.50 cm
Basım Yılı:
Mart 2021