Prof. Dr. Ahmet Günşen Armağını - Abdülkadir Atıcı - Paradigma Akademi Yayınları

9786256957473
%
10
İndirim
495.00 TL
550.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
300TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

Prof. Dr. Ahmet Günşen Armağını Ürün Açıklaması

Üniversite tahsili dolayısıyla ayrıldığı, 2009 itibariyle memleketi Edirneye ve Prof. Dr. Necmettin Hacıeminoğlunun kurduğu ocağa doçent olarak dönmüş olan Prof. Dr. Ahmet Günşen, daha önce çalıştığı kurum ve kurullara ilaveten, mensubu olduğu Trakya Üniversitesinde de anabilim dalı ve bölüm başkanlığı, [kurucu] müdürlük, de- kanlık... gibi muhtelif görev ve sorumlulukları üstlenmekten kaçınmamıştır. Prof. Dr. Ahmet Günşenin akademik hayatında da behemehal bir plan, program ve disipline riayet edişi; dakikliği, ders işleme tarzı, hele hele sınav evrakını değerlendirişiyle de alâmetifarika sahibi bir hoca olduğunu, hakkını teslim sadedinde belirtmemiz gerekir. Kuşkusuz ki Eğitim Fakülteli oluşunun verdiği ayrıcalıklı formasyonun da kazanımları olan bu ayırıcı vasıflar, Prof. Dr. Ahmet Günşeni, mensubu olmakla iftihar ettiği Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde de ayrı ve müstesna bir yere konumlamıştır.
Elinizdeki bu armağan Prof. Dr. Ahmet Günşen ile teşrikimesaisi, hatırası, gönül ve ülkü bağı, usta-çırak ilişkisi... bulunan, başta üniversitelerimizin Türk Dili ve Edebiyatı bölümlerindeki ilgili sayın hocalarımız olmak üzere bir şekilde hakkı-hukuku geçmiş olan, alanında uzman yetmiş küsur imzanın ortak emek ve katkılarıyla ortaya çıktı.
Vefa ve şükran borcumuzu unutmadığımızın sade tescili olan bu armağanla –sağlıkla, afiyetle daha nice velut yıllar dilediğimiz- elan altmışıncı yaşını idrak eden Trakyanın öz kızanına bir ağızdan iyi ki doğdun Ahmet Hocam diyor ve ekliyoruz:
?oplasun Hülya Kadir Dinçer dedüm tari?ini
İpsalavi Hace A?med başdı altmış yaşına = 2022
??????? ????? ???? ????? ????? ????? = ????

Marka
Paradigma Akademi Yayınları
Yazar
Abdülkadir Atıcı
Sayfa
1059Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
16.00x24.00cm
Basım Yılı
2023

Prof. Dr. Ahmet Günşen Armağını Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı