Perili Evler - Sheridan Le Fanu - Laputa Kitap

9786057398994
%
25
İndirim
41.25 TL
55.00 TL
Temin Edilebilir
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Perili Evler Ürün Açıklaması

Bu hika^yede anlatılanlar bir yıl o¨nce bas¸ladı. Henu¨z kimse olayların nedenini c¸o¨zemedi. Kanada ve Amerika Birles¸ik Devletleri’nin do¨rt bir yanından bilim insanları olayları bos¸una aras¸tırdı. Bazıları olayların asıl sebebinin elektrik oldugˆunu du¨s¸u¨nu¨yor, digˆerleriyse manyetizmanın sebep oldugˆunu du¨s¸u¨nu¨yor. U¨c¸u¨ncu¨ grupsa olayların s¸eytanın is¸i oldugˆundan emin. Varsayılan u¨c¸ nedenden sonuncusu, kesinlikle en inandırıcı olandır c¸u¨nku¨ go¨- ru¨len bazı tezahu¨rler hem go¨ru¨nu¨s¸ hem de etki ac¸ısından oldukc¸a s¸eytanidir. O¨rnegˆin gizemli yangınlar, evin s¸iddetle sarsılması, yüksek ve durmadan devam eden sesler ve sanki go¨ru¨nmez bir balyozla c¸ıkartılıyormus¸ gibi gelen belirgin c¸arpmalar ve ayrıca go¨zle go¨ru¨nu¨r en ufak bir neden olmadan gu¨pegu¨ndu¨z hareket eden ev es¸yalarının tuhaf hareketleri... 
Tu¨m bu garip olaylar sadece Bayan Esther Cox evdeyken meydana geldigˆi ic¸in Bayan Esther Cox, u¨lke c¸apında “Amherst Gizemi” olarak da tanındı. 
Bu eserin yazarı, perili evde altı hafta boyunca yas¸adı ve Bayan Cox’un ailesi tarafından talep edildigˆi u¨zere tu¨m meseleyi halkın go¨zleri o¨nu¨ne tu¨m gerc¸ekligˆiyle sunmayı kendine go¨rev edindi. ( Perili Ev  -Gerc¸ek Bir Hayalet Hika^yesi-)

Perili Ev -Gerc¸ek Bir Hayalet Hika^yesi- Walter Hubbel
Perili Ev - Charles Dickens,
Perili Bir Evin Gerc¸ek Anlatısı - Sheridan Le Fanu
Bos¸ Bir Evin Hika^yesi - E. F. Benson
Bos¸ Ev - Algernon Blackwood

Marka
Laputa Kitap
Yazar
Sheridan Le Fanu
Sayfa
144Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2022

Perili Evler Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı