Pembe Örümcek (3 Kitap Takım) - Muhammed Mustafa Kocadağ - Mana Kitap

%
27
İNDİRİM
9786058122796
%
27
İndirim
48.00 TL
35.04 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

Torunları Hz. Hasan ve Hz. Hüseyin bir develerinin olmasını istiyorlardı. Bu dileklerine ulaşmanın yolunu, dedelerinden istemekte buldular. Hz. Peygamber maddi olarak o an çocuklara deve alacak durumda değildi. Torunlarını üzmeden onlara istedikleri deveyi unutturacak bir çözüm buldu. Küçük torunlarının önüne çökerek onlara seslendi:

- Haydi binin. Bundan daha iyi deve mi olur?

Çocuklar büyük bir sevinçle dedelerinin sırtına bindiler. Artık deveyi unutmuşlardı…

Sevgili çocuklar, yukarıda ki anlatılan örnekten de anlaşıldığı gibi peygamberimiz çocukları çok severdi. Onları kırmamak, üzmemek için elinden gelen her şeyi yapardı. Onlar hep mutlu olsun isterdi.

Sizi en çok seven insanın hayatını, Pembe Örümceğin gözünden ve babaannesinin dilinden kitaplaştırdım. Sevgili Peygamberimizin (sav) doğumunu, nasıl bir çocuk, nasıl bir genç olduğunu en güzel kelimelerle öyküleştirdim. Ayrıca evliliğini, boykot yıllarını, hicret ve vefatını da güzel bir dille istifadenize sundum. Zevkli bir okuma gerçekleştirmeniz için öyküyü resimlerle renklendirdim. Özel çizimlerle görsel bir anlatım oluşturdum. Okuduğunuz sayfaları kelimelerin yanında, resimlerle de zihninize kazıyacaksınız. Kelimelerle tatlandırıp, resimlerle görsel bir şölen haline dönüştürdüğüm öyküyle sizi baş başa bırakıyorum.

Sevgili Çocuklar, iyi okumalar!

Marka:
Mana Kitap
Yazar:
Muhammed Mustafa Kocadağ
Sayfa:
56 Sayfa
Kağıt:
1. Hamur Kağıt
Boyut:
21.00x29.70 cm
Basım Yılı:
Mart 2021