Pellucidar VI: Korku Diyarı - Edgar Rice Burroughs - Fihrist Kitap

9786256730076
%
30
İndirim
122,15 TL
174,50 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 30TL

300TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Pellucidar VI: Korku Diyarı - Edgar Rice Burroughs - Fihrist Kitap

Pellucidar VI: Korku Diyarı

Fantastik edebiyatın ve bilimkurgunun büyük yazarı, çoksatan listelerinin başında gelen önemli kitap dizileriyle sadık bir okur kitlesine sahip Edgar Rice Burroughs;
Ünlü dizisi Pellucidar’ın 6. kitabı “Korku Diyarı” ile sizlerle!

Yeryüzünün 500 mil altında başka bir dünya yatmaktadır: Dinozorların hâlâ dolaştığı, mağara adamlarının avlandığı, ebedi bir güneşin kavurduğu ve dış dünyada çoktan tarihe gömülen yaratıkların hâlâ yaşadığı bir dünya.

***

Jason Gridley dış kabuktan bildirir: Takvimler dış kabukta 1939’u göstermektedir. Yani David Innes Pellucidar’a geldiğinden bu yana tamı tamına 36 yıl geçmiştir.

Lural Az kıyılarında seyrederek Lo-har’dan Sari’ye dönmekte olan Innes ve ekibinin akıbeti, bir saldırı sonucu değişir. Vahşi ilkel dünyada kendisine saldıran sakallı kadın savaşçılarca sürüklendiği yabancı, delilerle dolu bir köyde kendisine iki dost edinir: Zor ile Kleeto.

Pellucidar İmparatoru Sari’ye ulaşmaya çalışadursun, yokluğunda Sarililer onun öldüğüne inanmaktadır. Lâkin biricik sevdiği Güzel Dian, cesur eşinden umudunu kesmemiş, onu aramak için yola çıkmıştır.

Sayfa
178Sayfa
Kağıt
1. HamurKağıt
Boyut
13.00x19.50cm
Basım Yılı
Mart 2024
Kategori:
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler