Papatya Piggy - Yasemin Tuçtüre - Salon Yayınları

9786257336390
%
25
İndirim
31.50 TL
42.00 TL
Temin Edilebilir
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Papatya Piggy Ürün Açıklaması

Birlik olmayı, kıyaslanmak yerine olduğu gibi kabul görüp mutlu olmayı kim istemez ki. Papatya Piggy bu özlemi dile getirip, sağlam duruşuyla arkadaşlarında farkındalık yaratmayı başarıyor.  Kitap Sevgili öğretmenlerimiz Yasemin Tuçtüre ve Gaye Altan’ın derslerinde uyguladığı gibi hikaye ile renklendirilmiş bir yoga çalışması örneği. Doğru uygulandığında çocuklara yeni ufuklar açacağından kuşkumuz yok. Anaokulunda çocuklarımızın anda kalıp yalnızca etkinliğin tadına varışına yıllarca şahit olduk. Yoga felsefesi ile küçük yaşta tanışan ve zevkle uygulayan çocuklarımızın, ders sonrasında da durup çevrede olan biteni gözlemleme farkındalığını devam ettirdiklerini gördük. Haftada bir gün yapılan bu çalışmaları o kadar değerli bulduk ki öğretmenlerimizden destek alarak mindfullness ve  hikayelerle yoga asanaları çalışmalarını günlük programlarımıza da ekledik.  Kitabın, sizin günlük yaşamınıza da renk getirmesini, çocuğunuzla paylaşabileceğiniz mutlu anların rehberi olmasını dileriz.  
Şule ve Aylin MIZRAKÇI Panda Anaokulu 
Son yıllarda özellikle sosyal medyada yaratılan güzellik anlayışı sebebiyle erken yaşta dış görünüşünün kaygısına düşen çocuklar ve çocuklara bu konuda farkındalık geliştirmelerine rehber olacak ebeveynler için eğlenceli ve sıcacık bir yoga hikayesi. 
Bahar BAKIR Shimiyokidsyoga Kurucusu Yetişkin ve Çocuk Yogası Eğitmeni 
Sevgili Yasemin ve Gaye Papatya Piggy ile yogayi asanalar, meditasyon ve nefes egzersizlerini cocuklarla eğlenceli bir şekilde paylasma imkanı sağlıyor. Üstelik Sevimli domuzcuğun bu hikayede biz ebevynlere ve yavrularımıza kendi iç barışımızı ve evrendeki her şeyle bağımızı kuvvetlendireceğine inandığım harika bir mesajı da var.  Hem illüstrasyonları hem de akıcı ve anlaşılır anlatımlıyla; yogayı cocuklarla paylaşmak isteyen gerek eğitmen gerek anne ve babalar için harika bir başucu kitabı olmuş. 
Seda Tekin Zeren  Sedaji Anne ve Yoga Eğitmeni  

Marka
Salon Yayınları
Yazar
Yasemin Tuçtüre
Sayfa
20Sayfa
Kağıt
KuşeKağıt
Boyut
20.50x20.50cm
Basım Yılı
2022

Papatya Piggy Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı