Özsevgi - İnsanın Kendi Olma Yolculuğu - Nurdoğan Arkış - Final Kültür Sanat Yayınları

9786257688826
%
25
İndirim
67.50 TL
90.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Özsevgi Ürün Açıklaması

Özsevgi, var oluşu yaşamaktır. Kendi canının kıymetini bilmek, o cana, öze emek vermek, ona yaşama alanı açmak, yaşam içinde ona hak tanımak, canı geliştirmek, canı beslemek, onu hayatın içine katmaktır.

Özsevgimizi geliştirme yolculuğu aynı zamanda kendi özgürlüğümüzü kazanma sürecidir. İnsan ilişkilerinde de olduğu gibi kişi kendiyle olan ilişkisinde de olumlu yanlarını hakkıyla görmeli ve bunu takdir etmelidir. Kendimize sıkça olumsuz mesajlar verdiğimizde, bunları olumluları ile değiştirmedikçe kendimize haksızlık etmiş, kendimizi doğru değerlendirmemiş oluyor, gücümüzü ve sağlığımızı kaybetmeye başlıyoruz. Sağlıklı bir özsevgiye sahip olmak kendi özgürlüğümüzü üretirken, başkaları ile de beraber olabilmemizi ve onlarla anlamlı ilişkiler kurabilmemizi de besleyecek, bizi yeniden var eden bir özgürlüğe yol açacaktır. Peki bunu nasıl başarabiliriz?

Nurdoğan Arkış bu kitapta sağlam ve süreklilik taşıyan bir özsevgiye giden yolda, sizi şekillendiren tutumlar, deneyimler ve alışkanlıklar üzerinde düşünmeye davet eden öyküler, yöntem, taktik ve stratejiler paylaşıyor. Bu yöntemler sayesinde siz de duygularınız üzerine düşünme fırsatı bulabilir ve günlük yaşamınızda sağlam, temel bir özsevgi pratiği oluşturabilirsiniz. Lütfen harekete geçin. Çünkü bunu hak ediyorsunuz.

 
Marka
Final Kültür Sanat Yayınları
Yazar
Nurdoğan Arkış
Sayfa
216Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
12.50x19.50cm
Basım Yılı
2022

Özsevgi Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı