Özgürlüğün Yolu Tevhid - Latif Batı - Meneviş Yayınları

%
27
İNDİRİM
9789750167614
%
27
İndirim
28.00 TL
20.44 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Kargo Ücretsiz İmkanı

30.09.2021 tarihine kadar

50TL ve üzeri Kargo Ücretsiz.

10TL İndirim İmkanı
Ödeme Bilgisi
Kapıda Ödeme

Özgürlüğün Yolu Tevhid - Latif Batı - Meneviş Yayınları Açıklaması

Aziz okuyucu,

Hiç düşündünüz mü? Acaba Müslüman olmak isteyen bir kişiye İslam adına ilk olarak hangi kitabı verirdiniz? Onun ilk olarak neyi öğrenmesini isterdiniz?

İslâm’ı öğrenmek isteyen bir Müslüman’a da yine ilk olarak hangi kitabı verir, onun hangi bilgileri öğrenmesini isterdiniz?

İlk olarak namaz, oruç hac, abdest veya başka bir konuyu öğreten bir kitabı verir, ilk olarak bu bilgileri öğrenmesini mi isterdiniz; yoksa neyi tavsiye eder neleri öğrenmesini isterdiniz?..

İslam’ı ilk kez kabul etmek isteyen bir kişinin öncelikle “kelime-i tevhidi” veya “kelime-i şehadeti” söyleyip kabul etmesini isteriz. Hemen ilk anda namaz, oruç, abdest demeyiz. Bunlar daha sonra gelir.

Öyleyse ilk anda öğrenmemiz gereken konu “kelime-i tevhid” (kelime-i şehadet)’dir. Yukarıda belirtilen kişilere de ilk anda verilmesi gereken bir kitap elbette ki “kelime-i tevhid”i açıklayıp öğreten bir kitap olmalıdır. Ondan sonra hemen onunla birlikte İslâm’ın diğer konularını anlatan kitaplar da verilip bu konular da birlikte uygulamalı olarak öğretilmelidir.

Bu nedenle elinizdeki bu kitap, her Müslüman tarafından ilk önce öğrenilmesi gereken bir konuyu (kelime-i tevhid’i) açıklamaya çalışan bir eserdir. Ayrıca bu kitap, herkese ilk anda verilecek, hediye edilecek, eğitim çalışmaları yapılacak bir nitelikte ve önemdedir.
Tüm okuyuculara faydalı olması dileği ile.

Yazar:
Sayfa:
150 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
12.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Ağustos 2021
Barkod:
9789750167614

Özgürlüğün Yolu Tevhid - Latif Batı - Meneviş Yayınları Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Ürünü beğendiniz mi?

Diğer müşterilerinde karar vermesine yardımcı olun.

Yorum Yap
Meneviş Yayınları