Orta ve Üst Düzey Yönetici Tuzakları - Mehmet Ulusal Sağ - Karina Yayınevi

9786256977570
%
25
İndirim
82.50 TL
110.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
300TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

Orta ve Üst Düzey Yönetici Tuzakları Ürün Açıklaması

Yazar, 1971, Ankara doğumludur. Özel bir bankanın açmış olduğu teftiş kurulu sınavlarında başarılı olarak girdiği finans sektöründe 1997-2014 yılları arasında çeşitli pozisyonlarda yöneticilik ve eğitmenlik yapmış, pek çok başarılı çalışmaya imza atmış ve ödüller kazanmıştır. Sabancı Üniversitesi’nde düzenlenen Sabancı Holding’e bağlı finansal şirketlerin 2015 yılı sonrasına ait stratejilerinin tartışıldığı beyin fırtınasına (SA 15+) ismen davet edilmiştir. Bankacılık sonrası bir süre finansal danışmanlık yapmıştır. ICF onaylı yönetici ve takım koçluğu sertifikalarına sahip olup, üniversitelere ve KOBİ’lere yönelik liderlik ve yönetici/takım koçluğuna dair eğitimler üzerinde çalışmaktadır. İngilizce bilen M. Ulusal Sağ, evli ve bir çocuk babasıdır. Rock ve klasik müzik dinleyip, piyano ve gitar çalmakta, tarih, tenis ve basketbol ile ilgilenmektedir.
“Büyük liderler, insanları kurtarmak için sayıları feda etmeye isteklidirler. Kendini lider zannedenler ise sayıları kurtarmak için insanları feda ederler.”
Simon Sinek

Okuyucuda, dünyaya geliş amacını sorgulatıp; düşünce, konuşma ve davranışlarında da bu yönde bir değişim yapabilmesi için farkındalık yaratabilirsem ne mutlu bana...
“Bu kitabı okuduğunuzda; kültürel ve duygusal zekânızda, alışılmış kalıpların dışında düşünebilme, konuşabilme, hareket edebilme ve olaylara herkesten farklı bir bakış açısıyla bakabilme becerilerinizde pozitif yönde farkındalıklar yaşayacaksınız.”
Sorulan bir soru, seyredilen bir film insan hayatını değiştirebilir mi? Kitabı okurken yeni yüzyılın liderlik ve yöneticilik anlayışına ilaveten Mehmet Ulusal Sağ’ın ibret ve hayret verici anılarına da ulaşacaksınız.  

Marka
Karina Yayınevi
Yazar
Mehmet Ulusal Sağ
Sayfa
140Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2023

Orta ve Üst Düzey Yönetici Tuzakları Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı