Ölümsüz Kimdir? Ölümsüzlük Nedir? - Halit Kurultay - Başlık Yayın Grubu

%
25
İNDİRİM
9786257443449
%
25
İndirim
60.00 TL
45.00 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Kargo Bilgisi

100TL ve üzeri Kargo Ücretsiz.

Ödeme Bilgisi
Kapıda Ödeme

Ölümsüz Kimdir? Ölümsüzlük Nedir? - Halit Kurultay - Başlık Yayın Grubu Açıklaması

“Atatu¨rk’u¨n, “Dinlenmemek u¨zere yu¨ru¨meye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar,” sözu¨nu¨ yaşamı boyunca uygulayarak, hepimize örnek olan ve Atatu¨rk ile ilgili pek çok kitabı okuyarak, bilgileri özu¨mseyip, özetleyerek bizlerle paylaşan saygıdeğer bu¨yu¨ğu¨mu¨z Halit Kurulay’a, sonsuz teşekku¨rlerimizi sunarız.” ADD Karşıyaka Yönetim Kurulu (2018-2019)
“Değerli bu¨yu¨ğu¨mu¨z Halit Kurulay ile bizleri buluşturan ve ilk gu¨nden beri hepimizi bir arada tutan gu¨ç neydi?... İyi insanlar olmamız mı?.. Birbirimizi sevmemiz mi?... Bir araya gelmek kolaydı ama bir arada durmak? Zor olan buydu. Dağılmadık ve zor olanı seçtik. Bizi bir araya getiren sebebimiz vardı elbette ama o sebebe bile vesile olan daha gu¨çlu¨ bir şey vardı altında yatan:

Bugu¨nden dönu¨p o gu¨ne bakınca, Karşıyaka Lisesi Tarihi Binası’nın İmam Hatip Ortaokulu’na dönu¨ştu¨ru¨lme kararına verdiğimiz tepkide bizi buluşturan ve bir arada tutan asıl sebebi görmek mu¨mku¨n. İşte o Mustafa Kemal Atatu¨rk’tu¨... Atatu¨rk demek Cumhuriyet için, Vatan için, Özgu¨rlu¨k için mu¨cadele demekti. Bu mu¨cadelede seninle birlikte yu¨ru¨mek hepimiz için en bu¨yu¨k onurdur...” Latife Hanım Grubu

Sayfa:
310 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Ekim 2021
Barkod:
9786257443449

Ölümsüz Kimdir? Ölümsüzlük Nedir? - Halit Kurultay - Başlık Yayın Grubu Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Ürünü beğendiniz mi?

Diğer müşterilerinde karar vermesine yardımcı olun.

Yorum Yap