Ölmek İçin Çok Gencim Ama Henüz Ölmedim - Neslihan Gülsever - 40 Kitap

9786258366198
%
27
İndirim
58.40 TL
80.00 TL
Temin Edilebilir
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Ölmek İçin Çok Gencim Ama Henüz Ölmedim Ürün Açıklaması

İş Analisti, Çalışma Ekonomisti ve Yazar Neslihan Gülsever: 

1978 yılında Antakya’da doğdu. İlkokul, orta okul ve lise eğitiminden sonra yaklaşık 8 yıl özel sektörde, 11 yıl da kamuda (Alanya Adliyesi 2.Asliye Hukuk Mahkemesi, Hukuk Mahkemeleri Ön Büro eğitmen, uzman kullanıcı, Hukuk ve Ceza Mahkemeleri Ön Büro Müdür Vekilliği, Savcılık Muhabere, Savcılık Ön Büro, Müracaat Savcılığı kâtibi, Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu, Spor Suçları Bürosu, 1.İcra Hukuk Mahkemesi, ALKÜ Personel Daire Başkanlığı Eğitim ve Disiplin Şube Müdürlüğü, Eğitim Fakültesi) görev aldı. Kendi işini yapmak için memurluktan ayrılan yazarımız şimdi hem çocukları ile zaman geçiriyor hem de kitap yazmaya devam ediyor.

Hem çalışan hem de okuyan yazarımız Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nin hukuk bölümü olan Adalet Programından ve yine Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun olmuştur. Çalıştığı sürece kendini geliştirmek için sürekli eğitim seminerlerine katılan yazarımızın aldığı eğitimlerden bazıları: KOSGEB Girişimcilik Programı, Kazan – Kazan, Beden Dili, İş Analizi ve Görev Tanımı, Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları ve Yönetimi, Eğitmenin Eğitimi…


Kitaptan…

“İyileşme şansları varken tedavi olmaktan vazgeçenlere kızıyorum… Düşünsenize bebekler yürümeye çalışırlarken sırf düştükleri için yürümekten vazgeçmiş olsalardı, şimdi dünyada yürüyen bir tane insan olmazdı.” 

Marka
40 Kitap
Yazar
Neslihan Gülsever
Sayfa
203Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.00x19.00cm
Basım Yılı
2022

Ölmek İçin Çok Gencim Ama Henüz Ölmedim Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı