Numeroloji - David Keller - Platform Yayınları

%20 İndirim
9786259457512
%
20
İndirim
180,00 TL
225,00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 40TL

400TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Numeroloji - David Keller - Platform Yayınları

Hiç kendinizi tam olarak 11:11 de saate bakarken buldunuz mu? Ayın aynı günü doğan insanlarla neden bu kadar sık karşılaştığınızı merak ediyor musunuz? Ya da neden şanslı numaranız en beklenmedik yerlerde ortaya çıkıyor? Aradığın cevaplar, kozmik savaşçı, rakamların ezoterik güçlerinin içine gömülüdür. Numeroloji sayıların mistik bir çalışmasıdır. 
Günümüzde en sık uygulanan numeroloji, eski Yunan filozofu Pisagorun öğretilerine dayanmaktadır. Pisagor parlak bir matematikçiydi, ancak sadece nicel çözümlerle ilgilenmiyordu. Fiziksel dünyanın, sayıların enerjik titreşimlerinden oluştuğuna inanıyordu ve harflerle tam sayılara karşılık gelen bir sistem geliştirdi. 
Onun pratiği sayısal bir bağlantı çalışmasıydı. Ama numerolojinin büyüsünü keşfetmek için matematikçi olmanıza gerek yok. Sayıların mistik özelliklerini keşfetmeye başlamak için gereken tek şey bir kalem, kağıt ve bazı basit aritmetiktir. Numeroloji ile çalışmaya başlamanın en kolay yolu, doğum tarihinizi analiz etmektir. Numeroloji tamamen kök numaraya ulaşmakla ilgilidir. Numeroloji kiminle en uyumlu olduğunuza ilişkin kilit bir rol oynar. 
Temel Numeroloji numaralarınızı hesaplayarak, günlük yaşamınızın her yönünü etkileyen derin kalıpları ortaya çıkarırsınız! Bu benzersiz sayı anlamlarını ve daha fazlasını keşfedin. Elinizdeki bu kitap özellikle Hint kitaplarından derlenmiştir. Kitabın okuyucuya yararlı olması tek temennimizdir...

Yazar
Sayfa
240Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x19.50cm
Basım Yılı
2024
Kategori:
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler