Nuh Hocayla Sayılar Soru Avı 202 Çözümlü Soru - Nuh Hellagün - Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık

%
25
İNDİRİM
9786257184083
%
25
İndirim
20.00 TL
15.00 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı ile peşin ya da taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

Sevgili Öğrenciler,

Üniversiteye giriş sisteminde yaşanan değişiklikler özellikle temel matematik ve geometri soru tiplerinin değişimini de beraberinde getirmiştir; bu bağlamda ÖSYM günlük hayatta karşılaşılan durumlara ait problemleri ele almaya ve bununla beraber görsel ögeleri, grafiksel, matematiksel modellemeleri ön plana çıkarmaya başlamıştır. (yani yeni nesil sorular).

Elinizdeki Nuh Hocayla 202 Sayılar Soru Avı eserim ÖSYM’nin bu beklentileri dikkate alınarak şahsım tarafından büyük bir özen ve dikkatle yalnızca bu eser için yazılmıştır. Her bir soru ÖSYM tadındadır.

Her sorunun altına yerleştirdiğimiz okut birlikte çözelim” karekodunu okuttuğunuzda kendi video çözümüm sizlere yardımcı olacaktır.

Eserimi temin edip 1. sorudan 202. soruya kadar çözen arkadaşlarımızın inanıyorum ki temel matematiğin en önemli ve en çok soru gelen ünitesi olan SAYILAR konusundan hiç bir eksikleri kalmayacaktır.

Bu eserimin sizlerle buluşmasına vesile olan Pelikan Yayınevi’ne, Genel Yayın Yönetmenim Gamze Çelik’e ve eserimin dizgi, video düzenlemelerini büyük bir titizlik ve sabırla gerçekleştiren Utku Çetin’e teşekkürlerimi sunarım.

Eserimin bu zorlu yolda Dertlerinizi değil netlerinizi arttırmasını” diler saygılarımı sunarım.

Marka:
Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık
Yazar:
Nuh Hellagün
Sayfa:
202 Sayfa
Kağıt:
1. Hamur Kağıt
Boyut:
12.00x16.00 cm
Basım Yılı:
Eylül 2020