NLP Next Level Portal - Sonay Sunucu - Ruh ve Madde Yayınları

%20 İndirim
9786058187153
%
20
İndirim
52.00 TL
65.00 TL
son 1 adet stokta!
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

NLP Next Level Portal Ürün Açıklaması

Bir tohum olarak, küçücük bir damlacık olarak başlar her yaşam döngüsü. O tohumun, o damlanın içinde öyle inanılmaz bir güç vardır ki, bir hayatı yaşayıp onun içinden geçip gidecek bütün potansiyelleri barındırır.

Zamanı geldiğinde birer birer açılmalıdır o tohumun içerikleri, zorlamadan ama aynı zamanda engellenmeden. Kim bilebilir ki hangi tohum, hangi güzellikleri, hangi kıymetli özellikleri kendi içinde saklamakta?

Bir fark yaratmak, dünyaya, yaşama sihirli bir dokunuşla iz bırakmak sevdası vardır her bir tohumda. Bu dürtü, üzeri ne kadar örtülse de tıpkı kalp atışı gibi, varoldukça atar ve bekler sabırla; sırası gelecek ve o sihirli dokunuşu kendisi de gerçekleştirecektir.

Sonra o tohum büyüdükçe, giderek serpilip kendini gösterdikçe, yavaş yavaş gölgelenir yolu, güneş ışıkları ulaşamazolur ona. Ama o tohumun tamamen açılıp bütün güzelliğiyle var olabilmesi için, ne kadar da ihtiyacı vardır güneşe, ışığa, suya, toprağa, havaya.

Belki de olması gereken budur. Bir parça gölgelenmeli yol, güneş biraz gizlenmeli hınzırca. Belki gölgede de var olmayı, güçlenmeyi, sağlamlaşmayı öğrenmeli tohum; hiç yılmadan, vazgeçmeden.

Marka
Ruh ve Madde Yayınları
Yazar
Sonay Sunucu
Sayfa
216Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x19.50cm
Basım Yılı
Aralık 2020

NLP Next Level Portal Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı