Nehrin Sonsuz Serüveni - Kolektif - Fihrist Kitap

9786257275608
%
30
İndirim
48.65 TL
69.50 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Nehrin Sonsuz Serüveni Ürün Açıklaması

Anlatının tarih boyu bir devamlılık içerisinde kendini bir sonraki nesle sunmasının temsili ifadesi: Nehir.

Öyküler boyu sürüklenen kahramanın sonsuz yolculuğu... Kahramanların ve onlar nezdinde toplumun kendisinin kolektif düşünce zemini...

Nehir bir berekettir, anlatının temsili ve öğretici bereketi.

Çıkış noktası itibarıyla, The River Project (Nehrin Sonsuz Serüveni) okurlarına eşsiz bir ortaklığın akıcı bir serüvenini sunuyor. Adı olmayan bir “nehir” temasıyla yazılmış öykülerle Nehrin Sonsuz Serüveni, okurlarına doğanın seçili bir yanını çeşitli şekillerde hayal etmeyi salık veriyor.

6 öyküden ve çizimlerden oluşan bu kitap, “özverili” ve “kolektif” bir çalışmanın ürünü. Yaratıcı yazım dersi sonucunda üretilen eserlerin karşılıklı tartışılmasıyla hayata gelmiş Nehrin Sonsuz Serüveni, bir İngilizce ve beş Türkçe öykü barındırıyor.

Tüm öyküler, nehrin gerek birleştirdiği gerekse ayırdığı ne varsa, bu ikilik arasında hayatta kalmaya, hayatı anlamlı ve yaşanabilir kılmaya çalışıyor.

Yazarlar, Endüstri Devrimi’nden çeşitli kabilelere; okyanusta devasa bir balinanın kalbinden modern yaşamın merkezine kadar tanıdık veya yeni birçok izlek barındırıyor öykülerinde. Belki de içgüdüsel olarak, hayatta kalmak uğruna neler yapılabileceğinin, tam anlamıyla “sınırları zorlamanın” bir örneğidir bu öyküler.

Nehir teması etrafında anlatının uzun soluklu devinimini, kolektif bir çaba ile bizlere sunan Nehrin Sonsuz Serüveni, yeni ve deneysel öykülerden hoşlanan okuyucusunu bekliyor.

 

Şimdiden keyifli okumalar.

Marka
Fihrist Kitap
Yazar
Kolektif
Sayfa
180Sayfa
Kağıt
KuşeKağıt
Boyut
13.00x19.50cm
Basım Yılı
2023

Nehrin Sonsuz Serüveni Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı