Nasıl Hep Beni Buluyor? - Lügen Sarıçiçek - Tuti Kitap

%20 İndirim
9786057365439
%
20
İndirim
72.00 TL
90.00 TL
2 adet stokta!
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Nasıl Hep Beni Buluyor? Ürün Açıklaması

Hepimiz gibi hayattan geçerken ben de hem “temaşa”yı hem oyuncu bir bakışla bakmayı hem de her andan keyif almayı, ekseriyetle “yol arkadaşlarımdan” öğreniyorum. O arkadaşlarımdan birisi olan sevgili Lügen, bu satırlarda bizi kendi oyunumuza çağırıyor.
Siz de gelin; oyun ve yol çok keyifli!
Sinan Canan, Akademisyen-Yazar

Lügen bana kitabını okumam için verdiğinde, sadece içerikle ilgili geri bildirim vermeye hazırlanmıştım. Kendimi eğlenceli bir oyunun içinde bulacağımı, kendime sorular soracağımı, hayatım üzerinde düşüneceğimi, içsel bir yolculuğa çıkacağımı bilmiyordum. Belki de Lügen’i kişisel olarak tanıdığımdan, soruları okurken kafamın içinde onun tatlı ve şefkatli sesini duyarak ilerlemek bu deneyimi benim için daha da keyifli kıldı. Sizi de Lügen’in güzel ruhunu, kalbini, yaratıcılığını ortaya koyarak tasarladığı bu eğlenceli ve bilgilendirici “oyun”u oynamaya davet ediyorum.
Bahar Eriş, Eğitimci-Yazar

Doğduğumuz andan itibaren çevremizle ilgilenir, sürekli “diğerlerini” inceleriz. Başlangıçtaki öğrenme adımlarımızı böylece atarız. Ama büyüdükçe başkalarına daha az bakmamız, kendimizle daha çok ilgilenmemiz gerekir. Kendimizi keşfetme, varoluşumuzu sorgulama sürecimiz işte burada başlar. Eğer mutlu ve keşkeleri az bir yaşam istiyorsak bu süreci yaşamamız, kendimizi keşfetme yolculuğuna çıkmamız elzemdir.

Lügen, keşif yolculuğumuzda bize rehber olmaya gönüllü olmuş biri. Gönüllü diyorum, çünkü onun samimiyetine dair en ufak bir şüphem yok. Elinize aldığınız bu kitap, kendinizi tanıyıp keşfetmeniz için çıkacağınız yolculuğun ilk adımı olabilir…
Orhan Toker, “Dijital Baba”

Marka
Tuti Kitap
Yazar
Komisyon
Sayfa
144Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.00x21.00cm
Basım Yılı
Nisan 2022

Nasıl Hep Beni Buluyor? Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı