Nart Sosruko’nun Doğuşu - Erdoğan Boz - Koyu Siyah Kitap

9786259412610
%
15
İndirim
63.75 TL
75.00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi
350TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

Nart Sosruko’nun Doğuşu - Erdoğan Boz - Koyu Siyah Kitap

Nart Destanı Çerkes halkının yüzyıllar öncesinden süzülerek gelen bir değer. Yaşam sevgisi, doğa sevgisi, insan sevgisi gibi pek çok evrensel değeri bilgece bir anlatımla dile getiren bir şaheser. 
Nart Destanı’nın en güzel metinlerinden bir seçme yapılarak Çerkesçe ve Türkçe olmak üzere iki dilde çocuklar için uyarlandı. Hikayelerin kendileri kadar güzel resimlerle bezendi. “Nart Sosruko’nun Doğuşu” bu seçmenin beşinci kitabı. 
Uzun yıllar önce dünyanın çok güzel bir köşesinde Nart Yurdu adında bir diyar varmış. Nart Yurdu’nda Seteney adında çok güzel bir kadın yaşarmış. Seteney o kadar güzelmiş ki onu bir gören bir daha görmek istermiş…

???? ?????? ??? ????? ???????? ????? ???????? ??????????????I?? ????????I??????. ?? ????I? ?I????????, ?I???? ?I????????, ?I??? ?I???????? ????? ????? ???? ?????????I? ?I??I???? ??????????? ????? ?????I????? ???????? ? I???????I??I ?????.
???? ?????? ??? ???? ????? ??????? ???????????I?? ?????????? ?????????I? ???????? ????I? ???????. ????????? ????? ????????I? ?????I????I??. “???? ????????? ? ???????I?” - ??? ????? ???????I???? ? ??????????.
????? ???? ??? ?????? ? ?? ??????? ?????? ?? ?I? ?? ???? ???? ??I??. ???? ????? ??????? ? ?I?? ?I????? ?????? ???? ???????. ??????? ????????? ??????, ????????? ??????? ?????????????? ??I??…

Yazar
Sayfa
16Sayfa
Kağıt
KuşeKağıt
Boyut
20.50x20.50cm
Basım Yılı
2023
Kategori:
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler