Namaka - Murat Tali - Platanus Publishing

9786256517783
%
30
İndirim
79.80 TL
114.00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi
350TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

Namaka - Murat Tali - Platanus Publishing

Başlangıçta sadece hiçlik ve karanlık vardı. Evren diye nitelendirilecek bir yer ve mekân yoktu. Tüm kavramlar bir damlada toplanmıştı ve damla ilk olarak düşünce formuna büründü. Düşünce karanlığın içinde var oluşunu fark etti ve yalnızlık duygusuyla yüzleşti. Sonrasında bilinmek için sese dönüştü ve ilk çıkan kelime Ol, oldu... Damla kocaman bir ışık ve renk ile ortaya çıktı. Alemler yaratıldı, zerreler bedene büründü ve yıldızlara dönüştü. Yıldızlar karanlığın hükümranlığına son verdiler ve bilinmek isteyen damla her bir toz zerresinde ve yıldız ışığında kendisini var etti.

Murat Tali Namaka Suyun Bilgeliğini Taşıyan kitabında olgun anlatımıyla derinlikli meseleleri tartışmaya açıyor. Yazar bir su damlasının bilgeliğinin ışığında kibriyle, hırsıyla, açgözlülüğüyle dünyayı kasıp kavuran insana sesleniyor ve ona çok önemli sorular yöneltiyor.

Namaka Suyun Bilgeliğini Taşıyan kitabı her kelimesiyle var oluşun ışığını taşıyor. Dünya hakikaten bu kadar kötü, şekilsiz ve kederiyle kaderine terk edilmiş olabilir mi? Yoksa bunu yapan bizler miyiz? Gerçek bir bene ulaşabilir, öze dönebilirsek bu kötü gidişatı durdurabilir miyiz?

Yazar
Sayfa
128Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2023
Kategori:
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler