Mülhem - Mehmet Olgun - İkinci Adam Yayınları

%
25
İNDİRİM
9786053069157
%
25
İndirim
60.00 TL
45.00 TL
2 adet stokta Hızlı Gönderi!
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme

Ürün Açıklaması

Şiirin gücüne inanır mısın?

Bence şiirler, kafiyeli birkaç kelimenin başı çektiği cümle toplulukları değil, içerisinde sayfalarca sürebilecek duyguları barındıran hayat özetleridir. Eğer kalemi tutan el keskin bir nişancı ise; yazdığı her kıta, hayatın bir çeyreğini anlatabilecek kadar güçlü olabilir.

Ayrıca bir şiir, hayat verebildiği gibi hayattan da koparabilir. Bir şiir, vatanı savunmak adına cesaretlendirebildiği gibi korkakların siperi de olabilir.

Şiir sevmiyor olabilirsin. Ama belki de sen, farkında bile olmadığın birinin, senin için yazdığı bir şiirin kahramanısın.

Ayrıca, şiirleri seviyorsan; ruhundaki fırtınaları, kimsenin anlamayacağı şekilde kayıt etmenin tek yolunun şiir olduğunu da biliyorsun demektir.

Salih Poyraz, babası Yusuf Kaptan’ın sır dolu metal kutusunun içindeki onlarca mektuptan ilkini açtığında; mektup sayfasının arkasına yazılmış olan bir şiiri okudu ve hayatının en büyük sırrını öğrendi.

Okuduğu şiir, kutudaki diğer tüm mektupların ve babası Yusuf Kaptan’ın gizemli hayatının da özetiydi. Salih’in yaptığı da hayatının fırtınalarını, kimsenin anlamayacağı biçimde kaydetmekten başka bir şey değildi.

Yazar:
Sayfa:
520 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x19.50 cm
Basım Yılı:
Ekim 2020
Barkod:
9786053069157